App Store Google Play

Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

10.10.2018 09:00
Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

Вчора, 9 жовтня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді пройшло третє судове засідання щодо визнання протиправними пунктів наказу № 29 департаменту гуманітарної політики "Про оптимізацію штатних розкладів», передає Дніпроград.

Цього разу суддя Володимир Горбалінський заслухав покази директорки садочка №401 Світлани Кулібякіної. Вона розповіла, що звільнила інструктора з фізкультури на підставі сумнозвісного наказу.

"За рекомендацією наказу було скорочено низку працівників дитсадка. Така необхідність була викликана нестачею коштів у міському бюджеті. Я виконувала вимоги департаменту", - розповіла Кулібякіна.

Окрім того, директорка садочку розповіла, що протягом трьох місяців за наказом було звільнено ще трьох співробітників. 

Прикметно, що представники Департаменту гумполітики продовжують переконувати суд,  що звільнення працівників відбувалися не за підписом департаменту, а за розпорядженням підлеглих йому директорів шкіл та завідуючих садками. Тож за логікою Департаменту, судитися мали б не з ними, а керівниками навчальних закладів.

Також під час засідання начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти Олена Шовкова надала низку документів з поясненнями навіщо міськрада затіяла "оптимізацію". 

У зв’язку з великою кількістю отриманих для детального вивчення судом письмових доказів, головуючим суддею Горбалінським у судовому засіданні оголошено перерву до 5 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...