App Store Google Play

Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

10.10.2018 09:00
Суд щодо скандального наказу №29: працівників навчальних закладів продовжують звільняти

Вчора, 9 жовтня, в Дніпропетровському окружному адміністративному суді пройшло третє судове засідання щодо визнання протиправними пунктів наказу № 29 департаменту гуманітарної політики "Про оптимізацію штатних розкладів», передає Дніпроград.

Цього разу суддя Володимир Горбалінський заслухав покази директорки садочка №401 Світлани Кулібякіної. Вона розповіла, що звільнила інструктора з фізкультури на підставі сумнозвісного наказу.

"За рекомендацією наказу було скорочено низку працівників дитсадка. Така необхідність була викликана нестачею коштів у міському бюджеті. Я виконувала вимоги департаменту", - розповіла Кулібякіна.

Окрім того, директорка садочку розповіла, що протягом трьох місяців за наказом було звільнено ще трьох співробітників. 

Прикметно, що представники Департаменту гумполітики продовжують переконувати суд,  що звільнення працівників відбувалися не за підписом департаменту, а за розпорядженням підлеглих йому директорів шкіл та завідуючих садками. Тож за логікою Департаменту, судитися мали б не з ними, а керівниками навчальних закладів.

Також під час засідання начальник відділу кадрового та організаційно-документального забезпечення управління освіти Олена Шовкова надала низку документів з поясненнями навіщо міськрада затіяла "оптимізацію". 

У зв’язку з великою кількістю отриманих для детального вивчення судом письмових доказів, головуючим суддею Горбалінським у судовому засіданні оголошено перерву до 5 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...