App Store Google Play

На три сотні фактів корупції 35 засуджених - Прокуратура звітує про свою роботу

10.10.2018 16:00
На три сотні фактів корупції 35 засуджених - Прокуратура звітує про свою роботу

Протягом 2018 року правоохоронними органами області направлено до суду матеріали щодо 300 фактів вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, з яких органами прокуратури області виявлено 98 (або 30%). Вже на сьогодні на 87 фігурантів судами накладено стягнення у вигляді штрафів. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

"Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та залишив без задоволення апеляційну скаргу першого заступника начальника регіонального відділення Фонду державного майна України в області, якого притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та призначено стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 грн", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що вказаний посадовець не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані після придбання автомобіля вартістю понад 264 тис грн та не вніс цю інформацію до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції».

У відповідності до статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» прокуратурою області в направлено до Фонду державного майна України подання щодо призначення службового розслідування та звільнення вказаної особи з посади за вчинення пов’язаного з корупцією правопорушення. 

Також у поточному році органами прокуратури Дніпропетровщини внесено 69 подань, за результатами розгляду яких 19 осіб звільнено з посад, четверо осіб притягнуто до відповідальності, скасовано два рішення, прийнятих з порушенням норм Закону України «Про запобігання корупції».

Крім того, правоохоронними органами розпочато досудове розслідування у 78 кримінальних провадженнях за фактами умисного неподання декларацій суб’єктами декларування, подання завідомо недостовірних відомостей у деклараціях та незаконного збагачення.

До суду вже направлено 17 обвинувальних актів стосовно посадовців, які у встановлений законом термін не подали відповідні декларації.

Загалом, протягом 2018 року до суду передано 164 кримінальні провадження про корупційні злочини стосовно 183 осіб, з яких визнано винними та засуджено –  35.

Робота на вказаному напрямі триває, оптимістично додають  у прокуратурі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...