App Store Google Play

Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську

09.10.2018 15:00
Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську
Команда міського голови Дніпра Бориса Філатова розпочала агітаційну кампанію проти декомунізації назви Дніпропетровської області. Старт був покладений самим міським головою в вересні, коли в інтерв'ю "Комсомольській правді" Борис Філатов заявив: перейменування - недоречне, Січеславська - це "новояз", йому більше до душі - Дніпровська або Придніпровська область.
 
Після цього на декількох новостворених пабліках в мережі Фейсбук запустили голосування, направлене дискредитувати назву Січеславська, показати, буцімто мешканці регіону не підтримують перейменування. 
 
Так, на пабліках "Городок" та "Мой Днепр" днями стартувало голосування, в яких поряд з назвою "Січеславська" пропонувалося, окрім Дніпровської, підтримати варіант "Дніпропетровська", що суперечить Закону України про декомунізацію.

Активістка "Громадської підтримки СічеславськаТАК" Юлія Мельниченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала: "Знайомтеся: ще один "незалежний" паблік + група така ж "незалежна". Свіженькі, просто з Амстердаму! Проводять "незалежне" голосування по перейменуванню області, яке... не всім видно... мабуть, щось з налаштування посту не те... Ну то не так вже й важливо! бо воно ж "незалежне"!". 
 

 

Інформацію щодо причетності команди Філатова-Корбана до пабліків і груп, які запускають голосування по перейменуванню регіону, в коментарях підтвердила Нонна Кац. Вона відома активним колам Дніпра як затята прихильниця радника мера Геннадія Корбана та, власне, самого Філатова. 

 

 
На питання: як саме будуть "відмиватися гроші" Нонна Кац так і не відповіла.

Нагадаємо, з початку цього року 54 громадські організацації об'єдналися в єдину коаліцію "Громадська підтримка СічеславськаТАК" та провели масштабну просвітницьку кампанію по всій області. У всіх ОТГ регіону ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську підтримали. Виказили підтримку також Громадські ради при міській раді Дніпра та Дніпропетровській обласній державній адміністрації, голова обласної ради Гліб Пригунов, загальнонаціональні наукові та академічні кола та лідери суспільної думки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...