App Store Google Play

Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську

09.10.2018 15:00
Команда мера Дніпра розпочала інформаційну кампанію проти перейменування області на Січеславську
Команда міського голови Дніпра Бориса Філатова розпочала агітаційну кампанію проти декомунізації назви Дніпропетровської області. Старт був покладений самим міським головою в вересні, коли в інтерв'ю "Комсомольській правді" Борис Філатов заявив: перейменування - недоречне, Січеславська - це "новояз", йому більше до душі - Дніпровська або Придніпровська область.
 
Після цього на декількох новостворених пабліках в мережі Фейсбук запустили голосування, направлене дискредитувати назву Січеславська, показати, буцімто мешканці регіону не підтримують перейменування. 
 
Так, на пабліках "Городок" та "Мой Днепр" днями стартувало голосування, в яких поряд з назвою "Січеславська" пропонувалося, окрім Дніпровської, підтримати варіант "Дніпропетровська", що суперечить Закону України про декомунізацію.

Активістка "Громадської підтримки СічеславськаТАК" Юлія Мельниченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала: "Знайомтеся: ще один "незалежний" паблік + група така ж "незалежна". Свіженькі, просто з Амстердаму! Проводять "незалежне" голосування по перейменуванню області, яке... не всім видно... мабуть, щось з налаштування посту не те... Ну то не так вже й важливо! бо воно ж "незалежне"!". 
 

 

Інформацію щодо причетності команди Філатова-Корбана до пабліків і груп, які запускають голосування по перейменуванню регіону, в коментарях підтвердила Нонна Кац. Вона відома активним колам Дніпра як затята прихильниця радника мера Геннадія Корбана та, власне, самого Філатова. 

 

 
На питання: як саме будуть "відмиватися гроші" Нонна Кац так і не відповіла.

Нагадаємо, з початку цього року 54 громадські організацації об'єдналися в єдину коаліцію "Громадська підтримка СічеславськаТАК" та провели масштабну просвітницьку кампанію по всій області. У всіх ОТГ регіону ініціативу перейменування Дніпропетровської області на Січеславську підтримали. Виказили підтримку також Громадські ради при міській раді Дніпра та Дніпропетровській обласній державній адміністрації, голова обласної ради Гліб Пригунов, загальнонаціональні наукові та академічні кола та лідери суспільної думки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...