App Store Google Play

До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

09.10.2018 16:40
До Дня Захисника України дніпровські родини бійців мають отримати матеріальну допомогу

Цьогоріч міські чиновники до Дня Захисника України обіцяють виділити матеріальну допомогу родинам, які мають в своєму складі учасників бойових дій з інвалідністю або рідних, які загинули чи зникли в зоні військового конфлікту. Про це сьогодні, 9 жовтня, під час прес-конференції повідомила заступниця директор Департаменту соціальної політики Юлія Дмитрова, передає Дніпроград.

За її словами, наразі підготовлені документи, які має затвердити міський голова. У разі якщо це буде зроблено, родини військовослужбовців традиційно отримають з бюджету матеріальну допомогу до 14 жовтня. 

"Загалом передбачено 876 тисяч гривень матеріальної допомоги, які розподіляться між 378 особами в місті", - зазначила Юлія Дмитрова.

Розмір матеріальної допомоги залежить від групи інвалідності, а також від кількості членів родини, якщо мова йде про сім'ї загиблих.

Окрім цього, заступниця Департаменту соціальної політики зазначила, що в місті діє програма "Родина героя", на яку з бюджету виділено понад 30 мільйонів гривень. 

Варто зазначити, що в місті також діє Центр допомоги учасникам АТО та Управління з питань учасників АТО при ДніпроОДА, де надається всебічна підтримка бійців та членів їхніх сімей. В наступному році Січеславщина замінить старі військкомати на Центри комплектування та соціального забезпечення, які будуть займатися соціальним супроводом військових.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...