App Store Google Play

Цьогоріч в Марганці та Нікополі ДніпроОДА капітально ремонтує сім комунальних доріг

08.10.2018 13:00
Цьогоріч в Марганці та Нікополі ДніпроОДА капітально ремонтує сім комунальних доріг

У 2018-му у двох промислових центрах Січеславщини – Марганці й Нікополі – капітально ремонтують сім комунальних доріг. Роботи – обласним коштом. Загалом цьогоріч у регіоні оновлюємо покриття практично на 130 вулицях. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Президент Петро Порошенко акцентує, що будівництво та капітальний ремонт доріг є одним з пріоритетів держави. На Дніпропетровщині приводимо до ладу як національні, так і комунальні шляхи. Це те, про що мешканці області мріяли десятиліттями. Додаткові кошти на ґрунтовне оновлення доріг всередині населених пунктів  – завдяки реформі децентралізації», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

Цьогоріч ДніпроОДА веде капремонт майже на 130 комунальних дорогах.

У Марганці вже з якісним покриттям вулиці Ванцетті та Будівельна. А на вулиці Гідності ще тривають роботи.

Вулиця Гідності – одна з головних транспортних магістралей міста, яка веде до автобусного та залізничного вокзалів.

«Звичайно, хочеться бачити вулицю такою, щоб нею можна було нормально пересуватися, а не об’їздити деінде», – побажав місцевий мешканець Євген Кравчук. 

У Нікополі вже комфортно рухатися вулицями Рижикова та Довгалевська. На них – якісний асфальт.

Ще дві дороги – у роботі. Зокрема, майже готова до експлуатації одна з центральних вулиць міста – Електрометалургів. Її ремонтували у два етапи: від «горбкуватого» мосту до виконкому й від «кільця» до вул.Херсонська. На черзі – благоустрій узбіч, нанесення розмітки та встановлення знаків.

«Дорога була – яма на ямі, неначе мінне поле. Машини не мчали, а стрибали. Швидше було пішки дійти, аніж доїхати, – пригадала місцева мешканка Віра Руснак. – Зараз шлях, як дзеркало».

Виїхала дорожня техніка й на вулицю Херсонська. Нею автівки, здебільшого вантажівки, виїжджають у напрямку Кропивницького. Наразі тривають роботи на найпроблемнішій ділянці дороги.

«Вантажівки розбили Херсонську вщент. Слава Богу, що розпочався ремонт. Чекаємо на нове покриття», – сказала місцева мешканка Лідія Малій. 

Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку вони перероблятимуть недоліки власним коштом.

«За останні 3,5 роки відремонтували всередині населених пунктів області майже 500 доріг. Це більше 1,5 тисячі кілометрів. Особливу увагу приділяємо селам та малим містам», – зауважив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик. 

 На ремонт – п’ятирічна гарантія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...