App Store Google Play

На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

08.10.2018 10:40
На Січеславщині пройшов фестиваль Ігри Нескорених

Танки, кулемети, гранатомети, БТР, реальні вибухи і постріли. У Дніпрі пройшов масштабний фестиваль "Ігри нескорених". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради. 

Під час фестивалю всі бажаючі могли побачити реалістичну реконструкцію визволення Дніпропетровська у 1943 році та бої 2014-го у зоні АТО. Окрім цього, виставка ретро-авто та воєнної техніки, польова кухня, виступи художніх колективів та кінного клубу, концерт заслуженої артистки України Наталки Карпи. Все це пройшло в рамках обласного фестивалю «Сила нескорених», який проходить до Дня захисника України.

«Головна мета фестивалю, показати зв’язок поколінь і ту суттєву боротьбу, що відбувалась протягом багатьох десятиліть за незалежність, за непорушність наших кордонів, яка і триває до сьогодні! Ми вдячні захисникам за можливість святкувати і жити під мирним небом. Вкотре доводимо, що ми нескорена нація!», - зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

На вражаюче відтворення бойових подій завітало багато глядачів, серед яких діти і молодь. Адже як запевняє ідейний натхненник фестивалю, дупатат облради, учасник АТО Віктор Боняк, патріотичне виховання - це важлива складова проведення фесту.

«Дивлячись на реконструкцію реальних боїв, люди чіткіше починають розуміти, через що проходять наші військові щодня на Сході країни. Дякую всім, хто долучився до цієї події!»

На інших локаціях фестивалю «Сила нескорених» дніпряни могли поласувати різноманітними стравами, подивитися на роботи народних майстрів, відвідати музей АТО.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...