App Store Google Play

Книжковий фест, буккросинги та оздоровлення військових: у ДніпроОДА пройшов звіт обласної влади

08.10.2018 15:40
Книжковий фест, буккросинги та оздоровлення військових: у ДніпроОДА пройшов звіт обласної влади

Міжнародний книжковий фест, нові буккросинги у школах та медзакладах, оздоровлення АТОвців та патріотичні екскурсії. Про це йшлося під час традиційного звіту обласної влади. Про зроблене розповіла радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб, інформує Дніпроград.

«Близько 7 тисяч читачів відвідали Міжнародний книжковий фест «Book Space» у Дніпрі. У будівлі ДніпроОДА проходили презентації книг та творчі зустрічі з письменниками. Поряд із адмінбудівлею - книжковий ярмарок, - розповіла радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. – До «Book Space» приєдналися 60 видавців та 80 авторів - Гарік Корогодський, Ірена Карпа, Ірен Роздобудько, Оксана Забужко та інші». 

Більш ніж півсотні буккросингів Дніпропетровська облдержадміністрація подарувала школам та медзакладам Дніпропетровщини.

«Таку традицію запровадили 2 роки тому. Все почалося з буккросингу в ДніпроОДА. Після цього до нас почали звертатися й інші з мрією про полички у формі слова READ. За цей час подарували понад 10 тис примірників нових видань», - сказала Ольга Горб. 

Для школярів області провели зо 2 десятки екскурсій будівлею ДніпроОДА.

«Почали запрошувати дітей з початку літніх канікул. Перша екскурсія була вдалою, інформація стала поширюватись школами Дніпропетровщини. Тепер постійно вчителі та батьки записують дітлахів на екскурсії», - розповіла радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Понад 2 тисячі старшокласників відвідали патріотичні тури «Шляхами героїв» з початку навчального року.

«Маршрут – традиційний. У військовій частині школярі спілкуються зі справжніми захисниками, спостерігають за тим, як вони тренуються та навіть відпрацьовують разом з ними стрибок з парашутом. Діти відвідують Музей АТО та Алею пам’яті», - зазначила Ольга Горб.

Майже 500 АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч оздоровилися в санаторіях України.

«Майже 100 бійців прийняв реабілітаційний центр в Солоному лимані. Наразі у ньому проходять реабілітацію ще 23 бійці. Центр має ортопедичний профіль. Для лікування суглобів закупили апарати лазерної, ультразвукової та магнітотерапії, апарат ударно-хвильової терапії», - додала Ольга Горб. 

14 жовтня область відзначатиме День захисника України. Будуть урочистий марш та концерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...