App Store Google Play

Книжковий фест, буккросинги та оздоровлення військових: у ДніпроОДА пройшов звіт обласної влади

08.10.2018 15:40
Книжковий фест, буккросинги та оздоровлення військових: у ДніпроОДА пройшов звіт обласної влади

Міжнародний книжковий фест, нові буккросинги у школах та медзакладах, оздоровлення АТОвців та патріотичні екскурсії. Про це йшлося під час традиційного звіту обласної влади. Про зроблене розповіла радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб, інформує Дніпроград.

«Близько 7 тисяч читачів відвідали Міжнародний книжковий фест «Book Space» у Дніпрі. У будівлі ДніпроОДА проходили презентації книг та творчі зустрічі з письменниками. Поряд із адмінбудівлею - книжковий ярмарок, - розповіла радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб. – До «Book Space» приєдналися 60 видавців та 80 авторів - Гарік Корогодський, Ірена Карпа, Ірен Роздобудько, Оксана Забужко та інші». 

Більш ніж півсотні буккросингів Дніпропетровська облдержадміністрація подарувала школам та медзакладам Дніпропетровщини.

«Таку традицію запровадили 2 роки тому. Все почалося з буккросингу в ДніпроОДА. Після цього до нас почали звертатися й інші з мрією про полички у формі слова READ. За цей час подарували понад 10 тис примірників нових видань», - сказала Ольга Горб. 

Для школярів області провели зо 2 десятки екскурсій будівлею ДніпроОДА.

«Почали запрошувати дітей з початку літніх канікул. Перша екскурсія була вдалою, інформація стала поширюватись школами Дніпропетровщини. Тепер постійно вчителі та батьки записують дітлахів на екскурсії», - розповіла радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

Понад 2 тисячі старшокласників відвідали патріотичні тури «Шляхами героїв» з початку навчального року.

«Маршрут – традиційний. У військовій частині школярі спілкуються зі справжніми захисниками, спостерігають за тим, як вони тренуються та навіть відпрацьовують разом з ними стрибок з парашутом. Діти відвідують Музей АТО та Алею пам’яті», - зазначила Ольга Горб.

Майже 500 АТОвців з Дніпропетровщини цьогоріч оздоровилися в санаторіях України.

«Майже 100 бійців прийняв реабілітаційний центр в Солоному лимані. Наразі у ньому проходять реабілітацію ще 23 бійці. Центр має ортопедичний профіль. Для лікування суглобів закупили апарати лазерної, ультразвукової та магнітотерапії, апарат ударно-хвильової терапії», - додала Ольга Горб. 

14 жовтня область відзначатиме День захисника України. Будуть урочистий марш та концерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...