App Store Google Play

Дніпряни провели уікенд на фестивалі громадських ініціатив "uCRAZYans"

06.10.2018 21:00
Дніпряни провели уікенд на фестивалі громадських ініціатив "uCRAZYans"

Сьогодні, шостого жовтня, у Дніпрі відбувся фестивальний уікенд uCRAZYans, в ході якого мешканцям міста в інтерактивній формі розповіли про громадські ініціативи міста та нові можливості розвитку. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – Фестивального причалу.

Більше 30 громадських організацій Дніпра та області представили експонати, тематичні інсталяції. перфоманси та різні зони активностей для інформування жителів міста про діяльність громадських організацій. На креативних локалізаціях учасники представили різноманітні види занять, проектів та ідей, які покликані змінювати суспільство на краще.  

На одній з імпровізованих тематичних зон розташувалися учасники громадської організації "Солянка" які займаються соціальними інноваціями. Вони представили проект ІТ-спеціалістів для  громадського сектору, а саме браслети, що здатні передбачити приступи епілепсії та емоційний стан у дітей-аутистів. Прикметно, що розробники виграли хакатон та продовжуватимуть розвивати проект.

Гендерний клуб "Дніпро" організував конкурси та вікторини для пояснення терміну "гендер". Інформаційні ігри зголосилися проводити студенти юридичного ліцею.

Представники ГО  "Від мрії до дії" підготували для гостей uCRAZYans настільну гру "Країна гідності" та квест.  

"Квест розміщений по локалізаціям фестивалю. Мета - пояснити усім жителям, чим займаються громадські організації та якою може бути їх роль в таких організаціях", - пояснила представниця ГО "Від мрії до дії" Лариса Скрипченко.

ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» займається контролем місцевого бюджету та атестацією депутатів. Всі гості заходу могли отримати від членів цієї організації інформаційні брошури щодо використання бюджету, пояснення принципів його розподілу тощо. Родзинкою цієї зони стала інсталяція, яка буквально демонструє процес "пиляння" місцевої казни.

"Під час фестивалю ми збираємо пропозиції громадян для бюджету Дніпра на 2019 рік. Хто подає пропозицію, той отримує шматок торта. Потрібно, щоб мешканці брали в цьому участь і не чекали, що за них щось зроблять чиновники. Всі пропозиції направлятимуться до міськради", - зазначив громадський експерт, виконавчий директор ГО «Інститут Громадської Експертизи» Олексій Литвинов.

До того ж, по всьому периметру Фестивального причалу організатори влаштували футкорти, різноманітні фотозони для гостей uCRAZYans, розваги для дітей, а також провели освітні та бізнес лекції для всіх бажаючих.

Крім того, в рамках фестивалю відбувся велозаїзд, змагання з екстремальних видів спорту, а також трюки, серед яких стрибки через вогняні кільця. Ввечері цю зону закінчило фаєр-шоу та звуки барабанів.

Нагадаємо, що минулого року на Фестивальному причалі у Дніпрі відбувся фестиваль соціальних інновацій UCRAZYANS

Дізнавайтеся найсвіжіші новини першими - підписуйтесь на наш канал у Telegram та на сторінку в Instagram.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...