App Store Google Play

Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

05.10.2018 19:30
Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

Завтра, 6 жовтня, в Буенос-Айресі стартують треті літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів виконавчого директора відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександра Дювбакова.

Юнацькі Олімпійські ігри - 2018 пройдуть з 6 по 18 жовтня в аргентинській столиці Буенос-Айресі. Україну представлятимуть 55 учасників у віці від 15 до 18 років.

«На третіх Олімпійських іграх українці виступатимуть у 22 дисциплінах. Вперше в історії нашої країни учасники будуть представлені в командних видах спорту», - розповів Олександр Дювбаков.

Як зазначається, від Дніпропетровщини будуть представлені вісім спортсменів: чотири легкоатлети, двоє плавців, каратист, дзюдоїст та бадмінтоніст.  

Директор Дніпропетровського вищого училища фізкультури Михайло Лельчицький зазначив, що спортсмени серйозно підготувалися до змагань. Для цього деякі з них тренувались не лише в Україні, але й закордоном.

«Юнацькі Олімпійські ігри – підготовка Олімпійського резерву у світі. З боку обласного бюджету здійснюється фінансове забезпечення підготовки спортивних резервів. За останні роки ми покращуємо спортивну інфраструктуру області, адже будуються футбольні поля, майданчики, оновлюються стадіони», - додав начальник управління молоді та спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

6 жовтня о 20:00 за місцевим часом в Буенос-Айресі відбудеться церемонія відкриття ЮОІ-2018, а вже наступного дня за участю українців будуть розіграні перші комплекти нагород у дзюдо. Онлайн-трансляцію можна переглянути на сайті НОК України.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...