App Store Google Play

Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

05.10.2018 19:30
Юнацькі Олімпійські ігри-2018: Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів

Завтра, 6 жовтня, в Буенос-Айресі стартують треті літні Юнацькі Олімпійські ігри, на яких Дніпропетровщину представить найбільша кількість спортсменів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів виконавчого директора відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександра Дювбакова.

Юнацькі Олімпійські ігри - 2018 пройдуть з 6 по 18 жовтня в аргентинській столиці Буенос-Айресі. Україну представлятимуть 55 учасників у віці від 15 до 18 років.

«На третіх Олімпійських іграх українці виступатимуть у 22 дисциплінах. Вперше в історії нашої країни учасники будуть представлені в командних видах спорту», - розповів Олександр Дювбаков.

Як зазначається, від Дніпропетровщини будуть представлені вісім спортсменів: чотири легкоатлети, двоє плавців, каратист, дзюдоїст та бадмінтоніст.  

Директор Дніпропетровського вищого училища фізкультури Михайло Лельчицький зазначив, що спортсмени серйозно підготувалися до змагань. Для цього деякі з них тренувались не лише в Україні, але й закордоном.

«Юнацькі Олімпійські ігри – підготовка Олімпійського резерву у світі. З боку обласного бюджету здійснюється фінансове забезпечення підготовки спортивних резервів. За останні роки ми покращуємо спортивну інфраструктуру області, адже будуються футбольні поля, майданчики, оновлюються стадіони», - додав начальник управління молоді та спорту ДніпроОДА Олександр Пшеничников.

6 жовтня о 20:00 за місцевим часом в Буенос-Айресі відбудеться церемонія відкриття ЮОІ-2018, а вже наступного дня за участю українців будуть розіграні перші комплекти нагород у дзюдо. Онлайн-трансляцію можна переглянути на сайті НОК України.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...