App Store Google Play

Марина Порошенко привітала освітян Січеславщини з професійним святом

05.10.2018 20:00
Марина Порошенко привітала освітян Січеславщини з професійним святом

Із професійним святом освітян Дніпропетровщини привітали дружина Президента України Марина Порошенко, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко та очільник обласної ради Гліб Пригунов. Урочистості відбулися у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету. Там зібралися більше тисячі вихователів, вчителів та керівників навчальних закладів регіону. Тридцяти кращим освітянам вручили нагрудні знаки Міністерства освіти і науки та обласні педагогічні премії. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Для мене велика честь привітати освітян Дніпропетровщини з професійним святом. В усі часи вчитель був основним провідником позитивних змін у суспільстві, – зазначила перша леді Марина Порошенко. – Ви не тільки передаєте знання, але і вчите відрізняти добро від зла, друга від ворога, правду від брехні. Ви виховуєте молоде покоління, більш прогресивне та високодуховне. Саме з маленьких українців починається прогресивна європейська Україна. Дякую всім вам, шановні освітяни, за вашу важливу та відповідальну працю!». 

Напередодні професійного свята нагрудними знаками Міністерства освіти і науки – «Василь Сухомлинський» та «Відмінник освіти» – відзначили десять кращих освітян області. Більшість нагороджених – віддані своїй справі педагоги, що вчителюють вже десятки років. Вони виховали по декілька поколінь учнів.

«У кожного покоління – свої інтереси. Якщо раніше дітлахи мріяли стати космонавтами, то зараз – мільйонерами, – поділилася вчителька початкових класів Слобожанської школи №2 Любов Бублик. – Дуже люблю свою роботу. Не тільки я навчаю дітей, але й вони – мене. Постійно згадую свою першу вчительку Ольгу Йосипівну, її уроки – незабутні. Саме вона і «закохала» мене у вчительську професію».

Серед нагороджених – і вчитель із понад 50-річним стажем Любов Коптевська. У Новомосковській школі №2 вона викладає українську мову та літературу. Каже, завдяки професії відчуває себе вічно молодою. Завжди – в оточенні дітей та молоді. Щастя їй дарують успіхи учнів.

«Вчитель живе від 1-го дзвоника – до 1-го дзвоника. Навчати – це все його життя, – підкреслила Любов Коптевська. – На нас – велика відповідальність. Саме вчитель допомагає хлопцеві або дівчині знайти свій життєвий шлях. Моє кредо – лише професія вчителя від Бога, решта – від вчителя».

Освітян області привітав із професійним святом голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Вчитель – це той, хто відкриває дітям безмежний та цікавий світ знань. Він навчає відстоювати власну думку та допомагає дитині розкрити талант. Від педагога залежить, хто саме в майбутньому розбудовуватиме нашу країну й робитиме її квітучою та успішною. Чого ми досягнемо і що – залишимо нащадкам», – підкреслив Валентин Резніченко.

Голова ДніпроОДА вручив обласні педагогічні премії 20 кращим працівникам, стаж яких – понад 20 років. Серед заохочених – вчителі, керівники гуртків, завучі, директори навчальних закладів.

«Вчительство – це моє життя. Понад півстоліття провів у школі, разом із дітьми. Сам із родини педагогів, тож у виборі професії навіть не сумнівався, – сказав вчитель математики ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води Володимир Вайман. – Кожен День вчителя для мене – ще один етап, професійна сходинка. Намагаюся не тільки навчити дітей математиці, але й дати правильний вектор для розвитку, допомогти їм знайти власну життєву стежинку».

Нагадаємо, що напередодні Марина Порошенко відкрила інклюзивний центр в Петриківці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...