App Store Google Play

Країна вічно здивованих людей

05.10.2018 14:00
Країна вічно здивованих людей

Кожен мільйонний факт, що СБУ і ФСБ – це, власне, одна контора, викликає незмінні потоки щирого здивування.

Відкрию вам страшну таємницю. Обидві ці структури вийшли з однієї – КДБ. І жодних фундаментальних замін персоналу там не відбувалося. Тобто було місцеве КДБ – стало СБУ. Все.

Це типу як з місцевого гестапо зробили би «національну безпеку» та поставили її оберігати спокій національних меншин. Смішно? Мені не дуже.

Ось така от страшна таємниця. Здивовані? Іноді, спілкуючись із співвітчизниками, відчуваєш себе Деном Брауном, бо кожна банальщина – це майже як історія Пріорату Сіону. Не менше.

Продовжимо вечір викриттів.

Україна – це перейменована УРСР із повним збереженням законодавства, правової системи та державних інституцій. Звісно, їх трохи «латали», але не сильно. Низка нормативно-правових актів діють з часів УРСР і успішно діятимуть, мабуть, ще за наших далеких нащадків. Всякі там норми, порядки тощо.

Чи може підлатаний «ватник» стати фраком? Ідея всього, що у нас відбувається, виходить з того, що може. Треба лише пару латок нашити. І все буде ок. Наскільки це відповідає дійсності – залишу на ваш розсуд.

Все, що я написав вище – це така дика банальщина, що навіть соромно повторювати. Та для декого це все щоразу – страшне відкриття.

Звідки таке щире здивування від громадян УРСР від того, що це саме УРСР нікуди не поділося?

Воно нікуди і не дінеться. Його треба активно, цілеспрямовано і довго демонтувати. Як у Литві.

Та хто це буде у нас робити – КДБ?

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...