App Store Google Play

Країна вічно здивованих людей

05.10.2018 14:00
Країна вічно здивованих людей

Кожен мільйонний факт, що СБУ і ФСБ – це, власне, одна контора, викликає незмінні потоки щирого здивування.

Відкрию вам страшну таємницю. Обидві ці структури вийшли з однієї – КДБ. І жодних фундаментальних замін персоналу там не відбувалося. Тобто було місцеве КДБ – стало СБУ. Все.

Це типу як з місцевого гестапо зробили би «національну безпеку» та поставили її оберігати спокій національних меншин. Смішно? Мені не дуже.

Ось така от страшна таємниця. Здивовані? Іноді, спілкуючись із співвітчизниками, відчуваєш себе Деном Брауном, бо кожна банальщина – це майже як історія Пріорату Сіону. Не менше.

Продовжимо вечір викриттів.

Україна – це перейменована УРСР із повним збереженням законодавства, правової системи та державних інституцій. Звісно, їх трохи «латали», але не сильно. Низка нормативно-правових актів діють з часів УРСР і успішно діятимуть, мабуть, ще за наших далеких нащадків. Всякі там норми, порядки тощо.

Чи може підлатаний «ватник» стати фраком? Ідея всього, що у нас відбувається, виходить з того, що може. Треба лише пару латок нашити. І все буде ок. Наскільки це відповідає дійсності – залишу на ваш розсуд.

Все, що я написав вище – це така дика банальщина, що навіть соромно повторювати. Та для декого це все щоразу – страшне відкриття.

Звідки таке щире здивування від громадян УРСР від того, що це саме УРСР нікуди не поділося?

Воно нікуди і не дінеться. Його треба активно, цілеспрямовано і довго демонтувати. Як у Литві.

Та хто це буде у нас робити – КДБ?

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...