App Store Google Play

Горьківська сільська рада ініціювала приєднання селища до міста Дніпра

05.10.2018 13:00
Горьківська сільська рада ініціювала приєднання селища до міста Дніпра

Горьківська сільська рада ініціювала пропозицію щодо приєднання власної території до міста Дніпра. За процедурою міськрада має дати згоду або відмовитися. Про це інформує кореспондент Дніпрограда зі слів директора Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної.

«Наразі відбулися громадські обговорення щодо приєднання селища Горьківське Дніпровського району до Дніпра. Зараз сільська рада має прийняти рішення та направити його в Дніпровську міську раду для розгляду. Рішення міськради очікується в листопаді. Для Дніпра така ініціатива сільської території щодо приєднанням є початком процедури, яка може бути вигідною місту. За законом, мешканці села не змінюватимуть свій статус, тож залишаться сільським населенням з існуючими тарифами», - пояснила Олена Тертишна.

Також директор Дніпропетровського ЦРМС повідомила про перші результати щодо об’єднання сільських сусідніх територій навколо міст обласного значення для утворення ОТГ.

«Маючи 13 міст обласного значення, лише Синельникове, Тернівка та Павлоград не мають сусідів, які можуть з ними об’єднатися як органи місцевого самоврядування, що не увійшли до ОТГ. Тож в цих трьох містах взаємовідносини з сусідніми органами місцевого самоврядування будуватимуться на основі угод про міжмуніципальне співробітництво і навколо них вже утворені об’єднані територіальні громади», - поділилась Олена Тертишна.

Директор Дніпропетровського ЦРМС Олена Тертишна розповіла, що спільно з ДніпроОДА та облрадою фахівці ЦРМС працюють над завершенням впровадження перспективного плану формування спроможних територій громад Дніпропетровської області.

«На сьогодні в області створено 61 громаду. Загалом перспективний план налічує 87 ОТГ, з який 13 міст обласного значення. Тобто перспективний план щодо створення ОТГ в сільських територіях виконаний на 90%. Поки що жодної громади не створено в Криворізькому районі, тоді як в інших районах ОТГ охоплено від 50 до 100%», - зазначила Олена Тертишна.

Нагадаємо, що в об’єднаних громадах регіону за три останні роки реалізували майже тисячу проектів розвитку

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...