App Store Google Play

Юних дніпрян навчать мистецтву в галереї Артсвіт

04.10.2018 09:00
Юних дніпрян навчать мистецтву в галереї Артсвіт

Цієї суботи, шостого жовтня, у Дніпрі розпочинається програма «Артсвіт дітям», де маленьких поціновувачів мистецтва будуть навчати історії культури в теорії та на практиці. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директорки галереї «Артсвіт» Ірини Полікарчук та викладачки курсу Світлани Шарамок.

За словами Ірини Полікарчук освітній курс був започаткований ще у 2014-му році, але цього року розширили можливості у викладанні мистецтва для дітей.

«Особливість програми полягає в тому, що ми не ставимо собі за мету навчити дітей малювати чи ліпити. Ми хочемо відкрити їм світ мистецтва та навчити їх розуміти, мислити та сприймати шляхом тих знань, які вони отримають на цих мистецьких заняттях», - зазначила директорка.

Програма включатиме в себе історію мистецтв від найдавніших часів і до сучасності. Світлана Шарамок наголосила, що більша частина занять – це практика. Родзинкою проекту стане виставка дітей у галереї Артсвіт наприкінці року.

Програма безкоштовна і для дуже широкої аудиторії – від 7 до 12 років. Заняття будуть проходити в двох групах віком від 7 до 9 і від 10 до 12. Усі матеріали для творчості є також безкоштовними і дітям з собою нічого не треба приносити.

Ірина Полікарчук додала, що якщо попит на курси буде більшим, ніж передбачалося, то розглянуть можливість додаткових груп.

Заняття проходитимуть щосуботи о 12:30 (заняття для дітей від 7 до 9 років) та о 14:30 (для старших дітей) у приміщенні галереї Артсвіт, що за адресою вулиця Січових Стрільців, 4а. Для того щоб потрапити на заняття, рекомендовано попередньо зареєструватися за посиланням або за телефоном +38 095 799 35 35.

Подробиці на сторінці заходу у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...