App Store Google Play

Юних дніпрян навчать мистецтву в галереї Артсвіт

04.10.2018 09:00
Юних дніпрян навчать мистецтву в галереї Артсвіт

Цієї суботи, шостого жовтня, у Дніпрі розпочинається програма «Артсвіт дітям», де маленьких поціновувачів мистецтва будуть навчати історії культури в теорії та на практиці. Про це повідомляє Дніпроград зі слів директорки галереї «Артсвіт» Ірини Полікарчук та викладачки курсу Світлани Шарамок.

За словами Ірини Полікарчук освітній курс був започаткований ще у 2014-му році, але цього року розширили можливості у викладанні мистецтва для дітей.

«Особливість програми полягає в тому, що ми не ставимо собі за мету навчити дітей малювати чи ліпити. Ми хочемо відкрити їм світ мистецтва та навчити їх розуміти, мислити та сприймати шляхом тих знань, які вони отримають на цих мистецьких заняттях», - зазначила директорка.

Програма включатиме в себе історію мистецтв від найдавніших часів і до сучасності. Світлана Шарамок наголосила, що більша частина занять – це практика. Родзинкою проекту стане виставка дітей у галереї Артсвіт наприкінці року.

Програма безкоштовна і для дуже широкої аудиторії – від 7 до 12 років. Заняття будуть проходити в двох групах віком від 7 до 9 і від 10 до 12. Усі матеріали для творчості є також безкоштовними і дітям з собою нічого не треба приносити.

Ірина Полікарчук додала, що якщо попит на курси буде більшим, ніж передбачалося, то розглянуть можливість додаткових груп.

Заняття проходитимуть щосуботи о 12:30 (заняття для дітей від 7 до 9 років) та о 14:30 (для старших дітей) у приміщенні галереї Артсвіт, що за адресою вулиця Січових Стрільців, 4а. Для того щоб потрапити на заняття, рекомендовано попередньо зареєструватися за посиланням або за телефоном +38 095 799 35 35.

Подробиці на сторінці заходу у Facebook.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...