App Store Google Play

Верхньодніпровський інтернат чекає на нового директора, - облрада

04.10.2018 10:40
Верхньодніпровський інтернат чекає на нового директора, - облрада

Виконувача обов’язків директора Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2 Геннадія Феденка звільнили з посади «у зв’язку із закінченням термінів виконання обов’язків на цій посаді». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

Геннадій Феденко був звільнений із посади за розпорядженням голови облради від 31 серпня. Цим розпорядженням в. о. директора призначено Еліну Збаранську. 19 вересня був оголошений конкурс на посаду директора. Як зазначають в облраді «інформації щодо підтвердження фінансових зловживань, допущених попереднім керівником, побиття підопічних Феденком в обласній раді немає».

У вересні 2018 року знімальна група проекту «Ліга корупції» каналу «112 Україна» заявила про побиття журналістів директором та одним зі співробітників Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2, де перебувають люди з фізичними та розумовими вадами.

Телевізійники повідомили, що приїхали в заклад, щоб перевірити інформацію своїх джерел щодо зловживань, зокрема, побиття вихованців закладу.

Тодішній керівник Геннадій Феденко заявив, що інцидент зі знімальною групою був «політичним замовленням»: йому нібито помстилися через розслідування зловживань попереднього керівництва. Одразу після інциденту стало відомо, що керівника звільнили з посади. Поліція відкрила кримінальне провадження через перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Раніше повідомлялося, що колишнього директора Віталія Лінника звинувачують у розкраданні коштів дітей з їхніх пенсійних карток. Його викрили місцеві депутати разом із Геннадєм Феденкоv, який нині обіймає посаду виконувача обов'язків директора інтернату.

Нагадаємо, лише за 2015-2016 рік з карток дітей попереднім керівництвом було знято близько 1 млн грн. Окрім того, дітей систематично били, не годували, над ними морально та фізично знущалися. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...