App Store Google Play

Верхньодніпровський інтернат чекає на нового директора, - облрада

04.10.2018 10:40
Верхньодніпровський інтернат чекає на нового директора, - облрада

Виконувача обов’язків директора Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2 Геннадія Феденка звільнили з посади «у зв’язку із закінченням термінів виконання обов’язків на цій посаді». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Радіо Свобода.

Геннадій Феденко був звільнений із посади за розпорядженням голови облради від 31 серпня. Цим розпорядженням в. о. директора призначено Еліну Збаранську. 19 вересня був оголошений конкурс на посаду директора. Як зазначають в облраді «інформації щодо підтвердження фінансових зловживань, допущених попереднім керівником, побиття підопічних Феденком в обласній раді немає».

У вересні 2018 року знімальна група проекту «Ліга корупції» каналу «112 Україна» заявила про побиття журналістів директором та одним зі співробітників Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2, де перебувають люди з фізичними та розумовими вадами.

Телевізійники повідомили, що приїхали в заклад, щоб перевірити інформацію своїх джерел щодо зловживань, зокрема, побиття вихованців закладу.

Тодішній керівник Геннадій Феденко заявив, що інцидент зі знімальною групою був «політичним замовленням»: йому нібито помстилися через розслідування зловживань попереднього керівництва. Одразу після інциденту стало відомо, що керівника звільнили з посади. Поліція відкрила кримінальне провадження через перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

Раніше повідомлялося, що колишнього директора Віталія Лінника звинувачують у розкраданні коштів дітей з їхніх пенсійних карток. Його викрили місцеві депутати разом із Геннадєм Феденкоv, який нині обіймає посаду виконувача обов'язків директора інтернату.

Нагадаємо, лише за 2015-2016 рік з карток дітей попереднім керівництвом було знято близько 1 млн грн. Окрім того, дітей систематично били, не годували, над ними морально та фізично знущалися. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...