App Store Google Play

Музика об’єднує: у Дніпрі відлунав джазовий концерт в рамках Днів Данії

04.10.2018 09:40
Музика об’єднує: у Дніпрі відлунав джазовий концерт в рамках Днів Данії

Вчора, третього жовтня, Дні Данії у Дніпрі розпочалися з незабутнього джазового концерту, який об’єднав у стінах Академії музики ім. Глінки культуру України, Данії та, навіть, Польщі. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Дні Данії у Дніпрі – це освітньо-культурна програма для популяризації способу життя данців, яка поєднує в собі сфери музики, спорту, культури, кухні та інше. За словами голови обласної ради Дніпропетровської області Гліба Пригунова, ця низка заходів є ще однією можливістю долучитися до високих європейських цінностей та світогляду.

Гліб Пригунов наголосив, що головною метою проведення Днів Данії у Дніпрі є взаємопроникнення між світоглядом українським та європейським.

Саме в рамках Днів Данії було створено Квартет, який об’єднує у собі багатий досвід світових талантів.

До квартету входить Ігор Закус, можливо, найславетніший джазовий бас-гітарист України останніх десяти років, Яків Цвєтінський, джазовий трубач, який також грає на флюгельгорні та фортепіано, Маcей Каджела, талановитий саксофоніст і композитор, і нарешті – данець Йонас Йохансен, справжній оркестровий барабанщик, який напрацював універсальне звучання протягом 35-річної практики під час виступів найвищого рівня.

Посол Данії в Україні Рубен Мадсен зауважив, що політичні справи бувають складними і непростими, але музика та подібні концерти - це дійсно те, що нас всіх об’єднує.  

Організатори запрошують жителів та гостей Дніпра долучитися до участі в інтерактивних заходах, аби познайомитися з традиціями та цінностями мешканців Данії. Вхід на більшість заходів вільний. 

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна на сайті проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...