App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює опорну школу в Миколаївці

04.10.2018 13:40
ДніпроОДА реконструює опорну школу в Миколаївці

Світлі коридори, яскраві просторі спальні та ігрові. У Миколаївській опорній школі в розпалі – осучаснення приміщення для дошкільнят. Малечі відвели ціле крило величезної будівлі. Роботи – вже на стадії завершення. На першому поверсі облаштують і інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Для дітей Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно реконструюємо понад 30 опорних і основних шкіл. У розпалі – і капремонт Миколаївської опорної школи. Зараз готуємо до відкриття крило для дошкільнят, згодом приведемо до ладу основне приміщення закладу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Величезну будівлю школи в селі Миколаївка Новомосковського району звели півстоліття тому. З тих пір – жодного капремонту. У 90-ті сільського населення поменшало, і крило початкової школи тривалий час не використовували. Приміщення стояло занедбаним.

Зараз люди повертаються до села, і місцеві дитсадки переповнені. Тож вирішили осучаснити крило місцевої школи й відкрити там групи дошкільнят-п’ятирічок, зазначила директор Миколаївської опорної школи Надія Антоненко.

«Дітки зможуть здобувати дошкільну освіту в сучасних комфортних умовах. Мешканці Миколаївки вже не дочекаються того дня, коли приведуть своїх малюків у світлі просторі ігрові та спальні», – додала вона.

Нині двоповерхове крило будівлі – вже із новими покрівлею та вікнами. Підрядники утеплили фасад. Наразі його обкладають кольоровою плиткою.

Всередині вже замінили всі комунікації. Нині у розпалі – оздоблення стін, підготовка стелі та підлоги. На 2-му поверсі – майже готові коридори. У спальнях та ігрових ремонтники клеять яскраві шпалери.

В осучасненому приміщенні розташують три групи дошкільнят-п’ятирічок. Малеча матиме актову залу, кімнату для індивідуальних занять та ігротеку. На першому поверсі облаштують інклюзивно-ресурсний центр – для особливих маленьких мешканців Новомосковського району.

Вже закупили сучасні меблі, постільну білизну, килими в ігрові та обладнання для кухні й пральні.

Кортить піти до дитсадка трирічному Дмитрику Милокостенку. Та поки що хлопчик тільки позиркує на частину будівлі школи, яку осучаснюють. Дмитрик прийшов разом із мамою – зустрічати після уроків старшу сестричку.

«Це дуже чудово, що для дітей створюють такі гарні умови, – поділилася мама Дмитрика, мешканка Миколаївки Тетяна Милокостенко. – Плануємо вже наступного року віддати синочка до дитсадка. А коли Дмитрику виповниться п’ять, обов’язково приведемо його до цієї школи. Малеча дуже полюбляє все нове та гарне!». 

Згодом приведуть до ладу і основне приміщення школи.

Завершити капремонт планують до кінця 2019 року.

У Миколаївській опорній школі – майже 300 учнів. Це мешканці Миколаївки та декількох навколишніх сіл.

Нагадаємо, що у Покрові ДніпроОДА будує дитсадок у формі підкови.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...