App Store Google Play

Юрій Голік розповів, яким бачить реконструйований парк Шевченка

03.10.2018 10:20
Юрій Голік розповів, яким бачить реконструйований парк Шевченка

У Дніпрі планують реконструювати парк Шевченка. Модель майбутнього парку представив на своїй сторінці у Facebook  радник голови ДніпроОДА Юрій Голік, передає Дніпроград.

За словами Голіка, над проектом працює ціла команда, яка й сформулювала згаданий концепт, проте остаточного рішення, як має виглядати парк ще немає. Одна з ключових особливостей проекту - це зміна функціональних зон парку.  

Першим під докорінну зміну потрапив оглядовий майданчик. За словами Юрія Голіка, він перетворився на місце підвищеної активності з музичними заходами і гучним фестивалями. Ті самі претензії і до літнього театру,  в якому зараз розташований унікальний культурний простір "Сцена".

Втім, вже незабаром ситуацію змінять, адже гучна музика заважає мешканцям розташованої біля майданчика житлової забудови. Як відомо, з улюбленим місцем відпочинк дніпрян межує елітний житловий комплекс "Амстердам", в якому мешкають міський голова Дніпра Борис Філатов та його радник Геннадій Корбан.

Отож, фестивальну зону перенесуть подалі від VIP-вух, на так званий майданчик для багать. Ця ефектна територія парку розташована внизу навпроти ресторану Coast. Зараз вона в занедбаному стані. Ця зона на активному рельєфі формує природний амфітеатр, і саме там, згідно з новим концептом, і зроблять концертну територію, а також  фуд-територію і дитячий майданчик.. А замість колись популярної, а нині занедбаної дискотеки "Клітка" і картингу заплановано багаторівну терасу зі штучними водоймами та кафетеріями.

 Зміни торкнуться і палацу Князя Потьомкіна, нині Палацу студентів - територія навколо нього не відповідає його архітектурі, а фонтан перед палацом засипаний і перетворений на клумбу.  В новому концепті передбачено сформувати навколо Палацу відповідну його стилю зону.

Загалом парк має перетворитись на сучасний безбар'єрний простір з різними функціональними зонами і з класичного вгорі плавно перетворитись на сучасний  в нижній частині.

Обіцяє Юрій Голік і велосипедні доріжки та цілу низку сучасних архітектурних рішень.

"У підсумку частина парку зберігає свою пішохідну функцію. Загальна естетика парку передбачає автентичне планувальне рішення із осучасненням. У парку також з'явиться велодоріжка", - розповів радник голови ДніпроОДА.

Проект наразі не є кінцевим і проходить етап обговорення. В коментарях до допису в соцмережі дніпряни вже скаржаться на замалу як для паркової зони кількість зелених насаджень і завелику кількість плитки та бетону.

 

 

Теги: ОДА, парк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...