App Store Google Play

Юрій Голік розповів, яким бачить реконструйований парк Шевченка

03.10.2018 10:20
Юрій Голік розповів, яким бачить реконструйований парк Шевченка

У Дніпрі планують реконструювати парк Шевченка. Модель майбутнього парку представив на своїй сторінці у Facebook  радник голови ДніпроОДА Юрій Голік, передає Дніпроград.

За словами Голіка, над проектом працює ціла команда, яка й сформулювала згаданий концепт, проте остаточного рішення, як має виглядати парк ще немає. Одна з ключових особливостей проекту - це зміна функціональних зон парку.  

Першим під докорінну зміну потрапив оглядовий майданчик. За словами Юрія Голіка, він перетворився на місце підвищеної активності з музичними заходами і гучним фестивалями. Ті самі претензії і до літнього театру,  в якому зараз розташований унікальний культурний простір "Сцена".

Втім, вже незабаром ситуацію змінять, адже гучна музика заважає мешканцям розташованої біля майданчика житлової забудови. Як відомо, з улюбленим місцем відпочинк дніпрян межує елітний житловий комплекс "Амстердам", в якому мешкають міський голова Дніпра Борис Філатов та його радник Геннадій Корбан.

Отож, фестивальну зону перенесуть подалі від VIP-вух, на так званий майданчик для багать. Ця ефектна територія парку розташована внизу навпроти ресторану Coast. Зараз вона в занедбаному стані. Ця зона на активному рельєфі формує природний амфітеатр, і саме там, згідно з новим концептом, і зроблять концертну територію, а також  фуд-територію і дитячий майданчик.. А замість колись популярної, а нині занедбаної дискотеки "Клітка" і картингу заплановано багаторівну терасу зі штучними водоймами та кафетеріями.

 Зміни торкнуться і палацу Князя Потьомкіна, нині Палацу студентів - територія навколо нього не відповідає його архітектурі, а фонтан перед палацом засипаний і перетворений на клумбу.  В новому концепті передбачено сформувати навколо Палацу відповідну його стилю зону.

Загалом парк має перетворитись на сучасний безбар'єрний простір з різними функціональними зонами і з класичного вгорі плавно перетворитись на сучасний  в нижній частині.

Обіцяє Юрій Голік і велосипедні доріжки та цілу низку сучасних архітектурних рішень.

"У підсумку частина парку зберігає свою пішохідну функцію. Загальна естетика парку передбачає автентичне планувальне рішення із осучасненням. У парку також з'явиться велодоріжка", - розповів радник голови ДніпроОДА.

Проект наразі не є кінцевим і проходить етап обговорення. В коментарях до допису в соцмережі дніпряни вже скаржаться на замалу як для паркової зони кількість зелених насаджень і завелику кількість плитки та бетону.

 

 

Теги: ОДА, парк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...