App Store Google Play

У Дніпрі данський архітектор представив проект урбаністичних трансформацій

03.10.2018 19:30
У Дніпрі данський архітектор представив проект урбаністичних трансформацій

Сьогодні, третього жовтня, у Дніпрі під час семінару данський архітектор Руне Вайле презентував власний проект з питання урбаністичних трансформацій. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення приміщення ДніпроОДА.

Руне Вейле з архітектурної компанії URBAN POWER Копенгагена представив дніпровським містобудівникам, фахівцям та студентам данський архітектурний досвід і ноу-хау «Архітектури з людьми».

«Копенгаген – місто, яке дуже добре пристосоване для життя його мешканців. До того ж, досягненням є також те, що більшість населення пересувається містом на велосипедах. Сьогоднішній семінар дозволяє дізнатися про здобутки данських архітекторів. Ми в свою чергу можемо здивувати унікальним ландшафтом Дніпра», – зазначив головний архітектор Дніпропетровської області Ігор Богданов.

Як зазначається, отриманий досвід може допомогти перетворити колишні промислові території Дніпра на надзвичайно живі простори з високим рівнем соціальної взаємодії.

«Данія має багато архітектурних прикладів, які ми можемо застосувати для будівництва споруд у Дніпрі та області. Компанії URBAN POWER відома новими та нестандартними підходами у сфері трансформації та розвитку міських зон», - додав заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Нагадаємо, що у Дніпрі стартує освітньо-культурна програма для популяризації способу життя данців. В рамках Днів Данії відбудуться джазові концерти, гра в бадмінтон, лекції та обговорення архітектури, дитячої літератури та велосипедної культури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...