App Store Google Play

У 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок

03.10.2018 16:40
У 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок

Завершився прийом заявок на конкурс стартапів «Best invest»-2018. Їх надійшло більше півсотні – це більше, ніж торік. На оцінювання ідей – місяць, оголошення переможців – у листопаді. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА уже вдруге організувала в регіоні конкурс стартапів «BEST INVEST». Його двері відкриті кожному мешканцю області, у якого є цікаві й креативні бізнес-ідеї. «Зелене світло» - проектам будь-якої тематики, акцент – на актуальності та соціальному зиску. У 2018-му на конкурс надійшло 55 заявок. Найкращі задумки допоможемо втілити в життя», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч найбільша кількість пропозицій – у сфері виробничих технологій. Мешканці області знають, як будувати екобудинки майбутнього, вирішувати екологічні проблеми та вдосконалювати виробничі потужності.

На другому місці – IT-проекти. Серед них мають попит медійні програми, нові концепції замовлення товарів і послуг онлайн.

Не залишилася без ідей і соціальна сфера. Серед пропозиції – сучасні пандуси для людей з обмеженими можливостями, виробництво протезів, сімейні фестивалі.

Наразі проекти розглядають спеціалісти Інвестиційно-інноваційного центру та галузеві фахівці. Допомагають і компанії-партнери «BEST INVEST, які працюють у сфері енергетики, продовольства, банківської справи.

Остаточні результати конкурсу оприлюднять у листопаді. Презентувати свої стартапи запросять авторів найкращих робіт. Трьом переможцям допоможуть реалізувати ідеї.

«Кожному переможцю – грошова винагорода. Якщо якийсь проект не потрапить до трійки лідерів, але зацікавить партнерів, то він отримає окремий статус і може бути реалізований згодом», – додав керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА Олександр Коломійцев.

Найбільш вдалі проекти розмістять на спеціально створеній інвестиційній онлайн-платформі. У такий спосіб під них шукатимуть потенційних інвесторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...