App Store Google Play

У 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок

03.10.2018 16:40
У 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок

Завершився прийом заявок на конкурс стартапів «Best invest»-2018. Їх надійшло більше півсотні – це більше, ніж торік. На оцінювання ідей – місяць, оголошення переможців – у листопаді. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«ДніпроОДА уже вдруге організувала в регіоні конкурс стартапів «BEST INVEST». Його двері відкриті кожному мешканцю області, у якого є цікаві й креативні бізнес-ідеї. «Зелене світло» - проектам будь-якої тематики, акцент – на актуальності та соціальному зиску. У 2018-му на конкурс надійшло 55 заявок. Найкращі задумки допоможемо втілити в життя», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч найбільша кількість пропозицій – у сфері виробничих технологій. Мешканці області знають, як будувати екобудинки майбутнього, вирішувати екологічні проблеми та вдосконалювати виробничі потужності.

На другому місці – IT-проекти. Серед них мають попит медійні програми, нові концепції замовлення товарів і послуг онлайн.

Не залишилася без ідей і соціальна сфера. Серед пропозиції – сучасні пандуси для людей з обмеженими можливостями, виробництво протезів, сімейні фестивалі.

Наразі проекти розглядають спеціалісти Інвестиційно-інноваційного центру та галузеві фахівці. Допомагають і компанії-партнери «BEST INVEST, які працюють у сфері енергетики, продовольства, банківської справи.

Остаточні результати конкурсу оприлюднять у листопаді. Презентувати свої стартапи запросять авторів найкращих робіт. Трьом переможцям допоможуть реалізувати ідеї.

«Кожному переможцю – грошова винагорода. Якщо якийсь проект не потрапить до трійки лідерів, але зацікавить партнерів, то він отримає окремий статус і може бути реалізований згодом», – додав керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА Олександр Коломійцев.

Найбільш вдалі проекти розмістять на спеціально створеній інвестиційній онлайн-платформі. У такий спосіб під них шукатимуть потенційних інвесторів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...