App Store Google Play

Ті, хто домовляються з Путіним, отримають кров, розруху і вічну ганьбу

03.10.2018 10:00
Ті, хто домовляються з Путіним, отримають кров, розруху і вічну ганьбу

Український парламент попередив, що перегляне свою співпрацю з ПАРЄ, якщо у організації відмовляться від обмежувальних заходів щодо російської делегації. Цю позицію Верховної Ради можна тільки вітати. Не можна робити вигляд, що не помічаєш очевидного колабораціонізму і неповагу до власних рішень.

Росія не виправила нічого з того, за що проти її делегації були запроваджені обмеження. Однак з першого дня запровадження санкцій нахабно шантажувала ПАРЄ, не гребувала відвертими провокаціями і втягувала керівників асамблеї в огидні пропагандистські вистави - згадаємо про спільну подорож делегації Держдуми і представників ПАРЄ до Сирії, - пише Віталій Портников для espreso.tv.

Прихильники повернення Росії до ПАРЄ виправдовують свою капітуляцію необхідністю "діалогу". Виникає питання - з ким? Ще можна зрозуміти Ангелу Меркель або Еммануеля Макрона, які проводять перемовини із Володимиром Путіним. Можна зрозуміти політиків, які спілкуються з російським міністром закордонних справ або з начальником Генштабу. Але про що розмовляти з депутатами Держдуми, які взагалі не ухвалюють рішень? Які є швидше приставками до принтерів, де роздруковуються написані клерками з адміністрації президента Росії закони? Який сенс розмовляти з маріонетками, які самі не пам'ятають своїх прізвищ - не те що їхні виборці?

Може, справа все-таки все ж не в діалозі з цими безглуздими людьми, а в їхніх корупційних грошах? Може, це діалог не з депутатом, а з банкоматом?

Цікаво, що пошуки шляхів повернення делегації Росії в ПАРЄ проходять на тлі полеміки між Росією і Заходом щодо відповідальності за Мюнхенську змову - зараз якраз відзначають річницю цієї ганебної угоди. І західні дипломати нагадують російським колегам, що пакт Молотова-Ріббентропа гірший за Мюнхен. Тому що Радянський Союз домовлявся з Рейхом про участь у знищенні Польщі, а Франція і Велика Британія "тільки" не стали захищати Чехословаччину.

Так ось, я мушу розчарувати західних дипломатів. Мюнхен є ганебнішим за пакт Молотова-Ріббентропа. Тому що учасниками цієї угоди були два агресивних людиноненависницьких режими, від яких ніхто ніколи нічого не чекав, крім війни і агресії.

А в Мюнхені Чехословаччину зрадили лідери демократичного світу. Капітуляція демократичного світу завжди переконує агресора в його безкарності, спонукає до нових воєн і провокацій. Франція і Велика Британія переконалися в цьому дуже швидко, заплатили за капітуляцію кров'ю, розрухою і вічною ганьбою Мюнхена.

Ті - домовлялися з гітлерівським Рейхом. Ці - домовляються з Рейхом Путіна, ідейним спадкоємцем і продовжувачем фашистської ідеології на європейському континенті, головним ворогом демократії і сучасної цивілізації. І отримають те ж саме, що отримали їхні попередники - кров, розруху і ганьбу.

gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...