App Store Google Play

Сім’я і цінності: дніпрян запрошують на виставу Київського театру "Золоті ворота"

03.10.2018 12:40
Сім’я і цінності: дніпрян запрошують на виставу Київського театру "Золоті ворота"

Сьогодні, третього жовтня, у Дніпрі в рамках фестивалю "Феєрія Дніпра" виступатимуть актори  Київського академічного театру "Золоті ворота" з виставою "Тату, ти мене любив?". Про особливості спектаклю повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів акторів та театрознавця.

«Автором п’єси є сучасний білоруський драматург та друг нашого театру Дмитро Богославський. В театрі "Золоті ворота" актори спектаклю розмовлятимуть українською мовою. "Тату, ти мене любив?" – це камерна вистава, тож у Дніпрі нам довелося вписувати її в інший простір. З цього погляду, буде представлена дещо інша вистава», - пояснила театрознавець, проектний менеджер театру "Золоті ворота" Ірина Чужинова.

Постановкою вистави "Тату, ти мене любив?" займався художній керівник театру "Золоті ворота" Стас Жирков. Зі слів театрознавця, сюжет спектаклю побудований на особистих переживання батьків та дітей, невирішена проблема спадкоємності батьківського дому.

Як зазначається, перед дніпровським глядачем виступить шість акторів театру "Золоті ворота".  

«Вистава розповідає про пошуки відповідей стосовно відносин у сім’ї. У Дніпрі ми виступаємо вперше, також встигли познайомитись з деякими районами міста. Від дніпровських глядачів ми чекаємо на теплий прийом та прагнемо викликати емоції та приємні враження», - додала актриса театру "Золоті ворота" Ірина Ткаченко.

Показ вистави "Тату, ти мене любив?" відбудеться у приміщенні Дніпровського театру драми та комедії. Початок о 19:00. Придбати квитки можна онлайн за посиланням.

Нагадаємо, що актори Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру імені Шевченка прем’єрною виставою під назвою «Нація» відкрили фестиваль «Феєрія Дніпра-2018».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...