App Store Google Play

Проекти трьох громад Січеславщини увійшли до всеукраїнської збірки «Історії успіху»

03.10.2018 13:40
Проекти трьох громад Січеславщини увійшли до всеукраїнської збірки «Історії успіху»

Молочні кооперативи, шкільна радіостанція, STEM-освіта – проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги «Історії успіху». Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

У збірці можна прочитати про успіх Покровської об’єднаної громади, яка сьогодні активно запроваджує молочні кооперативи. На розвиток кооперативного руху були залучені мільйони гривень внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Такий вид економічної діяльності покликаний вирішити проблему зайнятості населення.

Активісти Слобожанської об’єднаної громади мобілізували молодь і створили молодіжну радіостанцію при місцевій школі. Вона стала новим медіаресурсом для мешканців, а також навчальним майданчиком для старшокласників, яким цікава журналістика.

Йдеться у книзі й про досвід Царичанської ОТГ. Місцева школа культивує STEM-освіту. Сьогодні на базі завскладу діють гуртки комп’ютерної грамотності,  програмування, авіамодельний, а також STEM-центр, кабінет астрономії та робототехніки. Учні беруть участь у різних проектах і досліджують космос.

«Історії успіху» – видання про розвиток, досвід і досягнення громад-партнерів програми USAID DOBRE.

Загалом до збірки увійшли історії 14 ОТГ України. Усі вони проілюстровані яскравими фото. Автори переконані, видання стане ідейним натхненником для тих, хто планує об’єднатися чи створив громаду й шукає можливості для своїх ідей.

У листопаді книгу презентують у Києві. Але вже зараз можна завантажити е-версію збірника українською та англійською мовами.

Видання, присвячене успіхам децентралізації в Україні, поповнить фонди найбільшої бібліотеки світу – бібліотеки Конгресу США.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...