App Store Google Play

Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці, - американський волонтер

03.10.2018 20:30
Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці, - американський волонтер

На Сході України вже п'ятий рік триває війна. Її початок, серед іншого, позначився створенням потужного волонтерського руху. Серед людей, які всебічно підтримують армію,- не тільки українці, а й іноземці. Один з них - американець Спаркі Андерсон, який протягом декількох років щотижня відправляє гуманітарну допомогу на Схід. Про це розповів Андерсон під час прес-конференції в медіа-центрі "Відкритий", передає Дніпроград. 

"Я приїхав із США і допомагаю українській армії вже декілька років. Раз на тиждень до Донеччини ми відправляємо бутилі з водою, пігулки, які знезаражують воду, теплі речі та іншу гуманітарну допомогу. Попри значне поліпшення матеріального забезпечення ЗСУ, роботи у волонтерів усе ж вистачає. Починаючи від дорогої військової техніки, закінчуючи дрібними побутовими речами", - зазначив Спаркі Андерсон.

Він розповів, що багато іноземців, зокрема і американських знають, що в Україні йде війна. І багато громадян інших країн підтримують нашу Державу. Окрім того, він зазначив, що попри матеріальні речі, військові потребують моральної та психологічної підтримки.

"Наразі дуже актуальна тема психологічної реабілітації військових. І це питання гостро стоїть не тільки в Україні, а і на моїй Батьківщині. Адже за статистикою щодня в Америці один військовий скоює самогубство. Тому дуже важливо створювати фонди та центри, де б демобілізовані бійці могли отримати допомогу. Я закликаю усіх українців об'єднуватися та бути одним цілим у подоланні цієї проблеми. Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці", - наголосив волонтер. 

Українка Галина Гевзер, яка вже десять років живе в Канаді, приїжджає на Батьківщину щороку. Вона розповідає, що українська діаспора всебічно підтримує військових на Сході.

"Ми з моїми друзями намагаємося всіма силами допомогти українським бійцям - збираємо кошти на протези, медичну допомогу та інше. Сьогодні ми побували у військовому госпіталі, де встигли поспілкуватися з бійцями. Я вражена тим, з якою любов'ю і трепетом волонтери відносяться до хлопців", - розповіла Галина Гевзер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...