App Store Google Play

Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці, - американський волонтер

03.10.2018 20:30
Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці, - американський волонтер

На Сході України вже п'ятий рік триває війна. Її початок, серед іншого, позначився створенням потужного волонтерського руху. Серед людей, які всебічно підтримують армію,- не тільки українці, а й іноземці. Один з них - американець Спаркі Андерсон, який протягом декількох років щотижня відправляє гуманітарну допомогу на Схід. Про це розповів Андерсон під час прес-конференції в медіа-центрі "Відкритий", передає Дніпроград. 

"Я приїхав із США і допомагаю українській армії вже декілька років. Раз на тиждень до Донеччини ми відправляємо бутилі з водою, пігулки, які знезаражують воду, теплі речі та іншу гуманітарну допомогу. Попри значне поліпшення матеріального забезпечення ЗСУ, роботи у волонтерів усе ж вистачає. Починаючи від дорогої військової техніки, закінчуючи дрібними побутовими речами", - зазначив Спаркі Андерсон.

Він розповів, що багато іноземців, зокрема і американських знають, що в Україні йде війна. І багато громадян інших країн підтримують нашу Державу. Окрім того, він зазначив, що попри матеріальні речі, військові потребують моральної та психологічної підтримки.

"Наразі дуже актуальна тема психологічної реабілітації військових. І це питання гостро стоїть не тільки в Україні, а і на моїй Батьківщині. Адже за статистикою щодня в Америці один військовий скоює самогубство. Тому дуже важливо створювати фонди та центри, де б демобілізовані бійці могли отримати допомогу. Я закликаю усіх українців об'єднуватися та бути одним цілим у подоланні цієї проблеми. Ніколи не здавайтеся, адже весь світ на вашому боці", - наголосив волонтер. 

Українка Галина Гевзер, яка вже десять років живе в Канаді, приїжджає на Батьківщину щороку. Вона розповідає, що українська діаспора всебічно підтримує військових на Сході.

"Ми з моїми друзями намагаємося всіма силами допомогти українським бійцям - збираємо кошти на протези, медичну допомогу та інше. Сьогодні ми побували у військовому госпіталі, де встигли поспілкуватися з бійцями. Я вражена тим, з якою любов'ю і трепетом волонтери відносяться до хлопців", - розповіла Галина Гевзер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...