App Store Google Play

Небезпечні маслята: цьогоріч 9 жителів Дніпропетровщини отруїлися грибами

03.10.2018 13:20
Небезпечні маслята: цьогоріч 9 жителів Дніпропетровщини отруїлися грибами

Цьогоріч на Дніпропетровщині через отруєння грибами постраждало 9 осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ГУ Держспоживслужби у Дніпропетровській області.

Як зазначається, на сьогодні зареєстровано 4 випадки отруєння грибами, два з яких сталися у Дніпрі, а також один у Павлограді та Петриківському районі.

В одному випадку у Дніпрі постраждали шість осіб, в тому числі 2 дитини 15 та 7 років. Перебуваючи на родинному відпочинку в селі Піщанка Новомосковського району діти з дорослими збирали дикорослі гриби (бліда поганка), якими фарширували виловлену в річці рибу, смажили та вживали. Наразі всі одужали та виписані з лікарні.

У другому випадку постраждав підліток 15 років, який вживав смажені дикорослі гриби (маслята), зібрані в лісі під Дніпром. Постраждалий знаходиться на лікуванні.

У Петриківському районі один постраждалий знаходиться на лікуванні після вживання смажених маслят, якими пригостили сусіди.

У Павлограді людина отруїлась через вживання маринованих маслят, які збирали у лісі біля. Наразі він знаходиться на лікуванні.

Фахівці нагадують, що найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів, сморжів. Особливість отруєнь цими грибами полягає у тому, що ознаки отруєння можуть не проявлятися до 3-х діб після вживання грибів в їжу. Смертельною вважається навіть мінімальна доза отрути вищеназваних грибів.

Раніше експерти повідомляли, як вберегтися від отруєння.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...