App Store Google Play

На думку експертів для покращення аеропорту звідти треба виселити військових

03.10.2018 14:40
На думку експертів для покращення аеропорту звідти треба виселити військових

За словами експертів, багатостраждальний аеропорт біля Дніпра, навколо якого постійно точиться боротьба, має звільнитися від подвійного призначення задля подальшого розвитку шляхом виведення звідти бойової авіації. Про це сьогодні, 3 жовтня, під час прес-конференції заявили експерт в сфері нерухомості Сергій Логутенко та голова обласного осередку Комітету виборців України Станіслав Жолудєв, передає Дніпроград.

Наразі аеропорт розділено на дві частини - термінал належить приватній компанії, а злітно-посадкова смуга перебуває у державній власності. Смугу використовують як цивільна авіація, так і військова частина Повітряних сил України. На думку експертів, експлуатація смуги військовими і є головною причиною "застою" в розвитку аеропорту.

"Я вважаю, що проблема не у відсутності фінансування реконструкції злітно-посадкової смуги, а в тому, що робити з військовими літаками і куди їх перемістити", - зазначив Сергій Логутенко.

Як один із варіантів вирішення проблеми, Станіслав Жолудєв назвав проведення реконструкції навчального аеродрому біля Запоріжжя і переведення туди частину ПСУ.

"Наприклад, можна провести реконструкцію навчального аеродрому біля Запоріжжя, який наразі законсервований. Раніше це був суто військовий об'єкт", - розповів Жолудєв.

Зазначимо, що з 2014 року аеропорт постійно використовується як база для військової авіації. Саме звідси здійснюються бойові виліти військових літаків, які захищають східну частину повітряного простору України. Окрім цього, смуга використовується для доставки поранених з фронту, яких потрім доправляють у військовий госпіталь Дніпра. 

Таким чином, переведення військових на інший аеродром викличе труднощі в логістиці, а також послабить повітряний захист такого науково-промислового центру, як місто Дніпро.

Нагадаємо, що наразі представниками міської влади Дніпра активно проштовхується петиція до президента щодо виділення коштів на реконструкцію аеропорту. Варто зауважити, що аеропорт знаходиться поза межами міста, тож дієвих важелів впливу у підопічних Філатова немає.

У свою чергу, народний депутат Андрій Денисенко наголосив, що питання вагою у сотні мільйонів не вирішуються петиціями та відозвами.

Окрім цього, харківський бізнесмен Ярославський запропонував легалізувати казино аби назбирати грошей на реконструкцію аеропорту біля Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...