App Store Google Play

Командири 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчальних зборах ЗСУ

03.10.2018 13:00
Командири 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчальних зборах ЗСУ

Командири підрозділів 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчально-методичних зборах Оперативного командування "Схід" ЗСУ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 93-тя ОМБр у Facebook.

Як зазначається, навчально-методичні збори розпочалися під керівництвом командувача військ оперативного командування "Схід" ЗСУ. Серед учасників: командири лінійних механізованих, танкових, ремонтно-відновлювальних батальйонів, окремих батальйонів, батальйонів тероборони, дивізіонів, польових вузлів зв'язку, а також підрозділів 93 бригади «Холодний Яр».

«Бойові дії на сході нашої держави не згасають. Тому питання відновлення боєздатності та підготовки підрозділів до виконання бойових завдань є надзвичайно актуальним. Це розуміє і вище військове командування Збройних Сил України, про що свідчать постійне вдосконалення нормативно-правової бази», - зазначив ТВО командувача військ оперативного командування "Схід" генерал-майор Едуард Москальов.

В перший день для учасників зборів були проведені лекції під керівництвом начальників управлінь та служб оперативного командування. Другий день планується присвятити практичному заняттю у складі навчальних груп та ознайомити з новітніми зразками озброєння, засобами зв’язку та бойової техніки.

Завершаться збори «круглими столами» для обміну досвідом ведення бойових дій. Окрема увага приділяється деяким особливостям ведення сучасного загальновійськового бою, а саме створенню та застосуванню мобільних вогневих груп.

Раніше повідомлялося, що підрозділи 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр Січеславщини продовжують посиленні тренування у зв'язку із загостренням на лінії фронту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...