App Store Google Play

Командири 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчальних зборах ЗСУ

03.10.2018 13:00
Командири 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчальних зборах ЗСУ

Командири підрозділів 93 бригади «Холодний Яр» беруть участь в навчально-методичних зборах Оперативного командування "Схід" ЗСУ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку 93-тя ОМБр у Facebook.

Як зазначається, навчально-методичні збори розпочалися під керівництвом командувача військ оперативного командування "Схід" ЗСУ. Серед учасників: командири лінійних механізованих, танкових, ремонтно-відновлювальних батальйонів, окремих батальйонів, батальйонів тероборони, дивізіонів, польових вузлів зв'язку, а також підрозділів 93 бригади «Холодний Яр».

«Бойові дії на сході нашої держави не згасають. Тому питання відновлення боєздатності та підготовки підрозділів до виконання бойових завдань є надзвичайно актуальним. Це розуміє і вище військове командування Збройних Сил України, про що свідчать постійне вдосконалення нормативно-правової бази», - зазначив ТВО командувача військ оперативного командування "Схід" генерал-майор Едуард Москальов.

В перший день для учасників зборів були проведені лекції під керівництвом начальників управлінь та служб оперативного командування. Другий день планується присвятити практичному заняттю у складі навчальних груп та ознайомити з новітніми зразками озброєння, засобами зв’язку та бойової техніки.

Завершаться збори «круглими столами» для обміну досвідом ведення бойових дій. Окрема увага приділяється деяким особливостям ведення сучасного загальновійськового бою, а саме створенню та застосуванню мобільних вогневих груп.

Раніше повідомлялося, що підрозділи 93-ї окремої механізованої бригади Холодний Яр Січеславщини продовжують посиленні тренування у зв'язку із загостренням на лінії фронту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...