App Store Google Play

Закон про паркування по-новому у Дніпрі не може працювати повноцінно

02.10.2018 14:40
Закон про паркування по-новому у Дніпрі не може працювати повноцінно

27 вересня набув чинності закон щодо реформування сфери паркування. Проте у Дніпрі працювати на 100% він поки що не буде. Про це сьогодні, 2 жовтня, на прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» розповіли представники міської влади, передає Дніпроград.

Відповідно до Закону, органи місцевого самоврядування зобов’язані створити інспекцію з паркування. Саме вона контролюватиме дотримання правил та накладатиме адміністративні штрафи за їх порушення. Евакуювати транспортний засіб та накласти штраф на водія може представник Національної поліції або ж уповноважений інспектор, якщо наявна фото- чи відеофіксація доводить, що автівка знаходиться у недозволеному місці.

«На сьогодні є ряд неузгоджених підзаконних актів, які не прийнято, тому ми не маємо процедури реалізації. Тобто у нас є положення Закону, яке ми не можемо виконувати», - зазначив юрист-консульт департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Кирило Федорчук.

Інспекція з контролю паркування транспортних засобів створена, але наразі займається лише організаційними питаннями та інформаційною роботою.

У майбутньому інспектор та патрульний, зможуть виносити постанови за неправильне паркування без участі водія. За порушення відповідатиме власник автівки. Однак зараз прилади фотофіксації порушення правил відсутні. Прес-секретар Патрульної поліції у Дніпропетровській області Людмила Копиленко наголосила, штрафувати порушників патрульні не можуть саме через відсутність засобів для фото- та відеофіксації.

«Коли радари для визначення швидкості транспорту з’являться, а також скільки їх буде, поки що невідомо» - зазначила прес-секретар.

У підсумку інспекція наразі не має відповідної техніки і не розуміє, як виконуватиме новий закон.

Раніше у міськраді розповіли, як будуть боротися зі стихійними парковками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...