App Store Google Play

У Дніпрі представники Epson розповіли, як зробити виробництво екологічним

02.10.2018 14:20
У Дніпрі представники Epson розповіли, як зробити виробництво екологічним

Представники міжнародної компанії Epson провели у Дніпрі семінар для представників корпоративного та державного сектору, на якому показали переваги переходу підприємств до економіки замкненого циклу задля збереження екології та економії власних ресурсів. Подробиці повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-служби компанії Epson. 

Як зазначається, на семінарі обговорили питання, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії.

Перехід до економіки замкненого циклу задекларований в глобальній програмі Європейського Союзу, до якої приєдналась компанія Epson. Щоб запровадити стандарти і цінності циклічної економіки в Україні, фахівці компанії проводять серію семінарів в найбільших містах та консультують корпоративний сектор про можливі способи економії як внутрішніх, так і зовнішніх ресурсів.

На семінарі у Дніпрі представники міжнародної компанії показали ключові серії струменевих пристроїв для різних робочих груп, і розповіли яким чином друкуюча техніка може максимально ефективно забезпечити запити державного та приватного секторів, економити на витратних матеріалах та електроенергії.

За словами фахівців Epson, незважаючи на масовий перехід на електронний документообіг, ще близько 77% співробітників різних європейських компаній досі користуються друком на папері. Вони продемонстрували струменеві друкувальні пристрої для бізнесу з будь-яким навантаженням, які споживають до 96% менше електроенергії, виробляють на 94% менше відходів, і виділяють на 92% менше CO2, в порівнянні з лазерними пристроями.

За підрахунками Epson, використання нових пристроїв для друку тільки в країнах ЄС допоможе заощадити до 156 мільйонів фунтів стерлінгів за рахунок меншого споживання електроенергії і допоможуть знизити викиди вуглекислого газу в Європі на 333 041 метричних тон. 

Раніше повідомлялося, що представників міжнародних компаній Дніпра навчали відповідальній бізнес-поведінці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...