App Store Google Play

У Дніпрі представники Epson розповіли, як зробити виробництво екологічним

02.10.2018 14:20
У Дніпрі представники Epson розповіли, як зробити виробництво екологічним

Представники міжнародної компанії Epson провели у Дніпрі семінар для представників корпоративного та державного сектору, на якому показали переваги переходу підприємств до економіки замкненого циклу задля збереження екології та економії власних ресурсів. Подробиці повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-служби компанії Epson. 

Як зазначається, на семінарі обговорили питання, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії.

Перехід до економіки замкненого циклу задекларований в глобальній програмі Європейського Союзу, до якої приєдналась компанія Epson. Щоб запровадити стандарти і цінності циклічної економіки в Україні, фахівці компанії проводять серію семінарів в найбільших містах та консультують корпоративний сектор про можливі способи економії як внутрішніх, так і зовнішніх ресурсів.

На семінарі у Дніпрі представники міжнародної компанії показали ключові серії струменевих пристроїв для різних робочих груп, і розповіли яким чином друкуюча техніка може максимально ефективно забезпечити запити державного та приватного секторів, економити на витратних матеріалах та електроенергії.

За словами фахівців Epson, незважаючи на масовий перехід на електронний документообіг, ще близько 77% співробітників різних європейських компаній досі користуються друком на папері. Вони продемонстрували струменеві друкувальні пристрої для бізнесу з будь-яким навантаженням, які споживають до 96% менше електроенергії, виробляють на 94% менше відходів, і виділяють на 92% менше CO2, в порівнянні з лазерними пристроями.

За підрахунками Epson, використання нових пристроїв для друку тільки в країнах ЄС допоможе заощадити до 156 мільйонів фунтів стерлінгів за рахунок меншого споживання електроенергії і допоможуть знизити викиди вуглекислого газу в Європі на 333 041 метричних тон. 

Раніше повідомлялося, що представників міжнародних компаній Дніпра навчали відповідальній бізнес-поведінці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...