App Store Google Play

На Січеславщині запрацював механізм видачі бебі-боксів

02.10.2018 11:40
На Січеславщині запрацював механізм видачі бебі-боксів

Пілотний проект видачі бебі-боксів вже запрацював на Січеславщині. «Пакунок малюка» з усіма необхідними речами для новонароджених вже почали видавати в обласному перинатальному центрі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської обласної ради.

Підгузки, пелюшки, іграшки, гігієнічні засоби та інші необхідні речі для новонароджених відтепер у «Пакунку малюка». Загальна сума допомоги - 5 тис. грн. Такий необхідний набір почали видавати породіллям при виписці із лікарні.

Обласний перинатальний центр отримав у першій поставці найбільшу кількість – 45 наборів. Зокрема, фахівці перинатального центру свого часу підтримали важливі зміни у складі бебі-боксів. Першочергово в наборі були соски-пустушки, які повністю суперечать ініціативі грудного вигодовування ВОЗ Юнісеф. З відповідною заявою Республіканський центр грудного вигодовування звернувся до МОЗ України. Як результат, у складі пакунків тепер немає штучних імітаторів вигодовування.

Вчора, першого жовтня, голова обласної ради Гліб Пригунов особисто перевірив склад та якість пакунків і привітав батьків новонароджених.

«Безумовно перинатальний центр є передовим медзакладом в області. Втім для нас вкрай важливо, щоб процес видачі цього набору був максимально комфортним для батьків з усієї області. Можливо зараз потрібна організаційна підтримка, адже проект пілотний і лише почав набирати оберти», - зазначив Гліб Пригунов.

Головний лікар Людмила Падалко запевняє, що процес вже налагодили, а власне пакунками малюка мами та фахівці медзакладу задоволені.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...