App Store Google Play

У Широківському районі розпочали реконструкцію Карпівської опорної школи

01.10.2018 13:40
У Широківському районі розпочали реконструкцію Карпівської опорної школи

Реконструкцію ще одного навчального закладу розпочала Дніпропетровська ОДА. У Широківському районі осучаснюють Карпівську опорну школу. За проектом, її оновлять і ззовні, і зсередини. Акцент – на енергоефективності. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення нового освітнього простору – на цьому акцентує Президент України Петро Порошенко. Це енергоефективні заходи, цікавий креативний і мотивуючий дизайн, впровадження сучасних технологічних рішень та безбар’єрний доступ для особливих дітей. З урахуванням цих принципів у 2018-му на Дніпропетровщині оновлюємо більше 30-ти шкіл, третину з них – опорних», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Одну із шкіл реконструюють у Широківському районі – Карпівську. Цьогоріч закладу виповнилося півстоліття. За словами педагогів, весь цей час школу не обходила увагою місцева влада: коштом сільського бюджету міняли вікна й дах, проводили косметичні ремонти.

«Однак таких глобальних змін, які відбуваються сьогодні, школа не знала ніколи. Дуже зраділи, коли дізналися про реконструкцію. Особливо тому, що школу термомодернізують. Утеплення – завдання номер один, адже взимку температура у класах сягала лише 10 градусів», – розказала директорка Карпівської школи Людмила Олійникова. 

Ремонт – у розпалі. Підрядники утеплюють праве крило школи, на лівому – роботи всередині.

Підсумком реконструкції стане новий дизайн класів: їх пофарбують у яскраві кольори, облаштують мультимедійними дошками, установлять нові меблі. Учні кажуть, нове освітнє середовище позначиться на їхній продуктивності.

«Бачу цю школу – школою майбутнього. З новими класами, комп’ютерами, спортивним обладнанням. Щоб все для дітей», – поділився одинадцятикласник Данило Рибальченко.

Згодом приведуть до ладу спортзал. З’явиться в закладі і сучасний тренажерний зал, у якому зможуть займатися не тільки школярі, а й усі бажаючі.

«Переконаний, після ремонту школа стане суперовою», – сказав п’ятикласник Владислав Ганів. 

У 2019-му будівельники візьмуться за пришкільний стадіон. На ньому осучаснять від футбольного поля до легкоатлетичних доріжок.

Масштабна реконструкція навчального закладу – обласним коштом.

«Наша школа і раніше була охайною та привітною. А тепер стане неперевершено красивою й сучасною. Від усіх наших дитячих сердець кажемо за це «спасибі», – подякувала одинадцятикласниця Ліза Черниш. 

У Карпівській опорній школі навчаються понад 300 дітей.

Раніше повідомлялося, що у Софіївці ДніпроОДА продовжує реконструкцію районної ДЮСШ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...