App Store Google Play

У пошуках Праведного Закону: в Дніпрі презентували книгу "Народний Гетьманат"

01.10.2018 08:30
У пошуках Праведного Закону: в Дніпрі презентували книгу "Народний Гетьманат"

Вчора, 30 вересня, в рамках книжкового фестивалю Book Space відбулася презентація книги Юрія Якуби "Народний Гетьманат". Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами автора, цю книгу можна назвати новою конституцією України, яка покликана змінити не тільки державну систему, а і самих українців. 

"Ми вже давно живемо в замкнутому колі суцільної критики. Всі постійно критикують одне одного, але ніхто не називає інструмент, за допомогою якого можна все змінити на краще. Ця книга - мій погляд на ідеальну державну систему, яка заснована на політичній справедливості", - зазначив Юрій Якуба.

Левову частину "Народного Гетьманата" складає "передмова до Конституції", як її називає сам автор. У цій частині з 22 розділів автор докладно розповідає про свій погляд на державний устрій, який на його думку є ідеальним не тільки для України, а і для будь-якої іншої країни в світі.

Окремо Юрій Якуба звертає увагу на те, що його книга - це перш за все мрія, якої так не вистчає нашому народу в цей час.

"Наразі в нас багато чого губиться через те, що ми не вміємо мріяти. Мрія - це перше, що має з'явитися в людині, яка чогось хоче. З мрії починається будь-яка матеріальна справа. Тому "Народний Гетьманат" - це моя мрія, яка вже знайшла відгук серед багатьох людей", - додає автор.

Книгу "Народний Гетьманат" можна знайти на сайті видавця Олександра Савчука.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...