App Store Google Play

У пошуках Праведного Закону: в Дніпрі презентували книгу "Народний Гетьманат"

01.10.2018 08:30
У пошуках Праведного Закону: в Дніпрі презентували книгу "Народний Гетьманат"

Вчора, 30 вересня, в рамках книжкового фестивалю Book Space відбулася презентація книги Юрія Якуби "Народний Гетьманат". Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами автора, цю книгу можна назвати новою конституцією України, яка покликана змінити не тільки державну систему, а і самих українців. 

"Ми вже давно живемо в замкнутому колі суцільної критики. Всі постійно критикують одне одного, але ніхто не називає інструмент, за допомогою якого можна все змінити на краще. Ця книга - мій погляд на ідеальну державну систему, яка заснована на політичній справедливості", - зазначив Юрій Якуба.

Левову частину "Народного Гетьманата" складає "передмова до Конституції", як її називає сам автор. У цій частині з 22 розділів автор докладно розповідає про свій погляд на державний устрій, який на його думку є ідеальним не тільки для України, а і для будь-якої іншої країни в світі.

Окремо Юрій Якуба звертає увагу на те, що його книга - це перш за все мрія, якої так не вистчає нашому народу в цей час.

"Наразі в нас багато чого губиться через те, що ми не вміємо мріяти. Мрія - це перше, що має з'явитися в людині, яка чогось хоче. З мрії починається будь-яка матеріальна справа. Тому "Народний Гетьманат" - це моя мрія, яка вже знайшла відгук серед багатьох людей", - додає автор.

Книгу "Народний Гетьманат" можна знайти на сайті видавця Олександра Савчука.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...