App Store Google Play

У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

01.10.2018 12:20
У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

Цьогоріч у школах Дніпропетровщини створили 20 нових медіатек. Їх відремонтували й облаштували коштом обласного бюджету. Торік в області відкрили 51 таку кімнату. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка в Україні набирає обертів реформа інклюзивної освіти. Це значить, що діти з різними можливостями мають рівні права. Хлопчики й дівчата з інвалідністю можуть вільно виховуватися разом зі своїми однолітками. З урахуванням потреб особливих дітей реконструюємо школи Дніпропетровщини. Створюємо в них такі умови, аби кожен знайшов комфорт, душевний затишок і повірив у себе. У 2017-му  в навчальних закладах облаштували більше півсотні медіатек, цьогоріч – ще 20», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У 2018-му медіатеки створили у десяти школах Дніпра, ще десять – у Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, Вільногірську. 

Медіатеки – це сучасний варіант бібліотеки, з доступом до корисних інформаційних ресурсів. Також це середовище для психологічного розвантаження й релаксації. Для дітей – книжки, комп’ютери з навчальними програмами, планшети.

Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями. На думку психологів, такі умови пришвидшують та покращують процес соціалізації.  

Медіатеки в області відкриваються за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За останні роки у школах Дніпропетровської області облаштували близько 120 медіатек та ресурсних кімнат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...