App Store Google Play

У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

01.10.2018 12:20
У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

Цьогоріч у школах Дніпропетровщини створили 20 нових медіатек. Їх відремонтували й облаштували коштом обласного бюджету. Торік в області відкрили 51 таку кімнату. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка в Україні набирає обертів реформа інклюзивної освіти. Це значить, що діти з різними можливостями мають рівні права. Хлопчики й дівчата з інвалідністю можуть вільно виховуватися разом зі своїми однолітками. З урахуванням потреб особливих дітей реконструюємо школи Дніпропетровщини. Створюємо в них такі умови, аби кожен знайшов комфорт, душевний затишок і повірив у себе. У 2017-му  в навчальних закладах облаштували більше півсотні медіатек, цьогоріч – ще 20», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У 2018-му медіатеки створили у десяти школах Дніпра, ще десять – у Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, Вільногірську. 

Медіатеки – це сучасний варіант бібліотеки, з доступом до корисних інформаційних ресурсів. Також це середовище для психологічного розвантаження й релаксації. Для дітей – книжки, комп’ютери з навчальними програмами, планшети.

Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями. На думку психологів, такі умови пришвидшують та покращують процес соціалізації.  

Медіатеки в області відкриваються за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За останні роки у школах Дніпропетровської області облаштували близько 120 медіатек та ресурсних кімнат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...