App Store Google Play

У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

01.10.2018 12:20
У 2018-му ще у 20-ти школах області відкрили медіатеки

Цьогоріч у школах Дніпропетровщини створили 20 нових медіатек. Їх відремонтували й облаштували коштом обласного бюджету. Торік в області відкрили 51 таку кімнату. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка в Україні набирає обертів реформа інклюзивної освіти. Це значить, що діти з різними можливостями мають рівні права. Хлопчики й дівчата з інвалідністю можуть вільно виховуватися разом зі своїми однолітками. З урахуванням потреб особливих дітей реконструюємо школи Дніпропетровщини. Створюємо в них такі умови, аби кожен знайшов комфорт, душевний затишок і повірив у себе. У 2017-му  в навчальних закладах облаштували більше півсотні медіатек, цьогоріч – ще 20», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

У 2018-му медіатеки створили у десяти школах Дніпра, ще десять – у Жовтих Водах, Покрові, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, Вільногірську. 

Медіатеки – це сучасний варіант бібліотеки, з доступом до корисних інформаційних ресурсів. Також це середовище для психологічного розвантаження й релаксації. Для дітей – книжки, комп’ютери з навчальними програмами, планшети.

Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями. На думку психологів, такі умови пришвидшують та покращують процес соціалізації.  

Медіатеки в області відкриваються за соціальною програмою дружини Президента України Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За останні роки у школах Дніпропетровської області облаштували близько 120 медіатек та ресурсних кімнат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...