App Store Google Play

Протягом 2018 року на залізничних шляхах Дніпропетровщини загинуло більше 250 осіб

01.10.2018 15:40
Протягом 2018 року на залізничних шляхах Дніпропетровщини загинуло більше 250 осіб

Протягом 2018 року на залізничних шляхах Дніпропетровщини загинуло більше 250 осіб. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Придніпровської залізниці.

Як зазначається, цьогоріч травми на залізниці різного ступеня тяжкості отримали 423 особи, з яких 251 мали смертельні наслідки. Тоді як за такий же період минулого року постраждали 396 осіб.

За повідомленням, більшість нещасть сталася через порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Прикметно, що серед постраждалих 20 неповнолітніх, шестеро з яких загинули.

Щоб привернути увагу громадян до сумної статистики травматизму, протягом жовтня місяця залізничники нагадуватимуть правила безпеки на залізничних вокзалах і станціях, у рухомому складі, а також транслюватимуть профілактичні відеоролики.

У місцях, де найчастіше трапляються нещасні випадки, пильнуватимуть групи у складі працівників воєнізованої охорони та інших структурних підрозділів магістралі. Вони припинятимуть спроби громадян перейти через колії у невстановлених місцях, ходіння коліями та інші порушення правил безпеки.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році на Придніпровській залізниці майже вдвічі збільшилися випадки незаконного втручання сторонніх осіб під час перевезення вантажів, майна складу та пристроїв. Через залишені вибухонебезпечні предмети та інші перепони довелося затримувати 94 поїзди, що завдало збитки на суму понад 365 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...