App Store Google Play

Чому Дніпро Awesome: містянам нагадали про туристичний потенціал міста

01.10.2018 09:20
Чому Дніпро Awesome: містянам нагадали про туристичний потенціал міста

Туристичний розвиток індустріального Дніпра розпочали відносно нещодавно, все ще багато містян скептично ставляться до терміну «туризм» поряд із назвою промислового українського гіганта. Вчора, 30 вересня, місцевим жителям нагадали чому Дніпро незвичайний у різних аспектах та презентували книжку «Awesome Dnipro» у рамках міжнародного книжкового фестивалю Book Space. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Mediaprostir.

Книжка від видавництва Основи «Awesome Dnipro» за словами директора з корпоративних відносин Interpipe є першим сучасним путівником по Дніпру. На сторінках цього видання можна знайти посилання на основні історичних подій, відомих і талановитих жителів, мистецтво, культуру, спорт, літературу, традиції і навіть улюблену вуличну їжу.

Дмитро Кисилевський наголосив, що місту необхідно мати свою певну ідентичність.

«Нам не треба ні на кого рівнятися, потрібно шукати свою ідентичність. Що такого ж у Дніпра, що більше немає ніде? Це промисловість та космос. Їх можна представляти туристично привабливими», - зазначив він.

Пан Кисилевських як приклад туристичного розвитку за допомогою промислових об’єктів навів Інтерпайп. Він зазначив, що це певна фішка Дніпра, і якщо це не є найбільш відвідуваним об’єктом міста, то у першу четвірку точно входить. За останні роки Інтерпайп відвідали приблизно 60 тисяч гостей. Окрім цього промислового об’єкта у місті існує ще купа цікавих заводів.

Представник Агентства розвитку Дніпра Анна Колєда зазначила, що у Дніпра є дуже гарний потенціал для розвитку туризму, проте багато місцевих жителів вважають, що тут немає чого розвивати. Вона зауважила, що місто має багато історичних пам’яток, музеїв, класних ресторанів, і загалом Дніпро для уікенда є вдалим та чудовим вибором. Пані Колєда додала, що розвиток туризму може гарно вплинути і на інфраструктуру міста.

Директор туристичного центру Риба Андрій Сергій Шишацький також акцентував, що місцеві не знають історії міста та чим взагалі зайнятися окрім стандартних клубів та пабів. Він наголосив, що окрім космосу та промисловості Дніпро має цікавих історію, людей та архітектуру.

Експерти підсумували, що безумовно туристичний розвиток помітно – з’явилося багато цікавих проектів, а також часто організовується в Дніпрі цікаві івенти, наприклад, Інтерпайп техфест.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...