App Store Google Play

З панк-зірки в дипломата: Ірена Карпа розповіла дніпрянам, як завжди залишатися собою

29.09.2018 15:00
З панк-зірки в дипломата: Ірена Карпа розповіла дніпрянам, як завжди залишатися собою

Сьогодні, 29 вересня, письменниця та співачка Ірена Карпа, яка зараз є першою секретаркою з питань культури посольства України у Франції, пояснила дніпрянам, як із пан-зірки стати дипломаткою. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення Mediaprostir.

В рамках книжкового фестивалю Book Space фронт-вумен альтернативного гурту «QARPA», мультиплікаторка та культурна дипломатка Ірена Карпа розповіла, що образ епатажної співачки та письменниці закріпили за нею ЗМІ, які завжди навішують ярлики.

«Я завжди пропагувала ідеологію Ренесансу, тобто людина не обов’язково має займатися чимось одним. Всі свої здібності та таланти необхідно максимально розвивати. Писати 40 книжок на рік лише тому, що ти письменник - можна, але якщо не займатися іншими справами. Я вважаю, що якщо є можливість зробити ще щось – потрібно це зробити», - зазначила письменниця та співачка.

Ірена Карпа зазначила, що писати почала в ранньому віці, також будучи підлітком захопилась рок-музикою. Наразі вона від фрілансера трансформувалася в дипломатку, однак при цьому дозволяє собі не дотримуватися офіційного дрес-коду та віддає перевагу комфорту на робочому місці.

«Я не буду ходити в незручних туфлях, як це роблять інші дипломати. Якщо захочу, на своєму робочому місці я ходитиму боса, адже це мій простір і ніхто чужий в нього не втрутиться. Я людина, яка накопичує різні досвіди: ходжу в гори, готую страви, виховую дітей тощо. Дуже класно, коли ти дорослий і пробуєш щось нове для себе», - сказала співачка.

Загалом завдяки невимушеності зустрічі, дніпряни з цікавістю сприйняли розповідь Ірени Карпи про її різноманітні іпостасі, які доповнювалися прикладами з життя та порадами.

Нагадаємо, що сьогодні у рамка Міжнародного книжкового фестивалю Book Space мешканці Дніпра поспілкувалися про відомого дніпрянина Олександра Поля.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...