App Store Google Play

ДТЕК Ахметова примусово викупить акції своєї найбільшої вугільної компанії

28.09.2018 09:20
ДТЕК Ахметова примусово викупить акції своєї найбільшої вугільної компанії

Компанія DTEK Holdings Limited оголосила про намір провести обов'язковий викуп акцій ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", скориставшись правом домінуючого контрольного пакета акцій. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Компанія ДТЕК сумарно володіють в ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" +99,92324858% або 5,58 млрд акцій. Загальна кількість акцій компанії у міноритарних акціонерів - 4,28 млн штук.

"ДТЕК Павлоградвугілля" - найбільше вуглевидобувне підприємство України. За підсумком 2017 року »ДТЕК Павлоградвугілля" поставило історичний рекорд видобутку вугілля в обсязі 20,1 млн тонн.

В 2016 році частка холдингу ДТЕК у видобутку енергетичного вугілля в Україні склала 83,6%.

Зазначимо, в 2017 році Україна імплементувала вимоги Директив ЄС в частині реформи фондового ринку, прийнявши зміни до закону "Про акціонерні товариства", які законодавчо закріпили механізми виведення з обігу на фондових біржах паперів квазі-громадських організацій підприємств, в тому числі через squeeze-out і sell-out.

Squeeze-out передбачає право особи (осіб, що діють спільно), яка стала власником 95% акцій і більше, здійснювати примусовий викуп акцій у міноритарних акціонерів. Відповідно до закону ціна акції для цілей сквіз-ауту буде визначена після отримання результатів незалежної оцінки акцій і буде опублікована в офіційній публічній безвідкличній вимозі.

"ДТЕК" створений в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...