App Store Google Play

ДніпроОДА подарувала буккросинг дніпровській школі №8

28.09.2018 13:40
ДніпроОДА подарувала буккросинг дніпровській школі №8

Нове покоління школярів воліє читати «живі» книжки, а не сидіти у гаджетах. Тому свідчення – підвищений інтерес дітлахів до стильних яскравих поличок буккросингу. Такі сучасні читальні з’являються в навчальних закладах по всій області. Добру традицію запровадила Дніпропетровська облдержадміністрація. Три сотні примірників сучасної літератури та класики отримали й учні дніпровської школи №8. Вони стали переможцями конкурсу від ДніпроОДА. Про це повідомила радник очільника області Ольга Горб, передає Дніпроград.

У дніпровській школі №8 з’явилися «фірмові» книжкові полички у формі англійського слова «READ». Їх подарувала Дніпропетровська облдержадміністрація. На поличках -  зарубіжна та українська література. Загалом  передали 300 книжок.

«Два роки тому запровадили традицію – відкривати буккросинги у медичних, навчальних та інших державних закладах по всій області. За цей час подарували понад 10 тис примірників нових видань, – зазначила радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб. – Цього разу організували буккросинг просто на фестивалі Interpipe TechFest. Усі бажаючі могли обмінюватися книжками. Зібрані примірники «розіграли» між школами області. Конкурс проходив на сторінці у Фейсбук. Переможцем став заклад, чий коментар під постом набрав найбільше лайків».

«Цьогоріч на Interpipe TechFest вперше зробили книжкову секцію. Акція стала популярною. Сьогодні даруємо школі зібрані книжки», - розповіла заступник директора Interpipe Людмила Волох.

Книжкам зраділи і найменші учні, і старшокласники. 

«Радий, що у нас з’явився буккросинг, з такими красивими поличками з цікавим дизайном. Обов’язково приходитиму сюди, приноситиму книжки з дому та братиму інші, щоб читати та пізнавати нове», – розповів учень 9 класу Данило Чепурний.

Українська класика та твори зарубіжних авторів, історична література і розмовники з іноземної. Кожен знайшов цікаве для себе.

«Відразу кинулася в очі ця книжка. Вона дуже цікава. Тут стільки кумедних історій!», – поділився учень 2 класу Михайло Пашков.

Буккросинг – сучасний формат бібліотеки, де обмінюються книжками та враженнями від прочитаного.

«Мені подобаються і яскраві полички, і те, що тут багато книжок. У вільний час віддаю перевагу читанню літератури. Це значно краще, ніж сидіти за комп’ютером та псувати зір», – сказала учениця 2 класу Аня Прихода.

Дніпровським школярам вистачило 256 «лайків», щоб перемогти у «боротьбі» за буккросинг.

«Щоб перемогти, підняли на ноги всю школу! Підключили батьків, друзів та знайомих. Вдячні всім, хто допоміг нам набрати потрібну кількість голосів, – сказала одинадцятикласниця Анастасія Головата. – Буккросинг – чудовий спосіб залучити дітей до читання. Тут багато сучасних книжок, які будуть цікаві і дорослим, і малечі».

Основний принцип буккросингу – обмін літературою. Взяв із полички книжку – приніс із дому іншу.

«Завдяки буккросингу в дітей з’явиться можливість обмінюватися сучасними книгами. Учням буде про що поспілкуватися один із одним. Це краще для їхнього розвитку, аніж сидіти у гаджетах», – сказала вчителька Ганна Уткіна.

Загалом за два роки ДніпроОДА відкрила вже півсотню буккросингів у держустановах області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...