App Store Google Play

У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

26.09.2018 15:20
У Нікополі через дезінфекцію вода в кранах міститиме підвищену дозу хлору

28 та 29 вересня у Нікополі проводитиметься дезінфекція на водопровідних мережах і спорудженнях. В період проведення дезинфекції вода подаватиметься з підвищеною дозою хлору. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт КП «Нікопольводоканал».

Як зазначається, дезінфекція проводитиметься у Нікополі, включно з третьою дільницею і мікрорайоном «Трубник-2», а також в селах Олексіївка, Кам’янське, Приміське (Менжинське) і Південне.

Важливо, що в період з 17:00 28 вересня  до 12:00 29 вересня вода буде непридатною для вживання через підвищений вміст хлору. Тож на цей період жителям варто завчасно зробити запас питної води для користування.

Прикметно, що на цей період водопостачання не зупинятиметься, але здійснюватиметься зі зниженим тиском. За повідомленням, на верхніх поверхах багатоповерхових будинків можлива тимчасова відсутність водопостачання.

Для забезпечення ефективності хлорування і щоб уникнути засмічення фільтрів водомірів, не рекомендується відкривати крани подання холодної води з 17 години 28 вересня до 10 години ранку 29 вересня 2018 року.

З 10 години ранку 29 вересня необхідно відкрити крани, вентилі і інші замочні пристрої, для пропуску через внутрішні мережі води з підвищеним вмістом хлору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...