App Store Google Play

На ДМЗ провели зустріч з громадськістю та готуються отримати новий дозвіл на викиди

26.09.2018 11:20
На ДМЗ провели зустріч з громадськістю та готуються отримати новий дозвіл на викиди

Вчора, 25 вересня, керівництво Дніпровського металургійного заводу провело зустріч з представниками громадськості аби обговорити плани підприємства на майбутнє. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на сторінку Ірини Черниш у Facebook.

"Закінчився круглий стіл з громадськістю на ДМЗ. Учасники Save Dnipro задали дуже багато гострих і корисних питань, відповіді на які опублікуємо в детальному звіті", - написала активістка.

У свою чергу, в коментарі кореспонденту Дніпрограда Ірина Черниш зазначила, що поки що незрозумілою є позиція керівництва щодо здійснення екологічних заходів на ДМЗ.

"Це підприємство друге після Придніпровської ТЕС за кількістю викидів у атмосферу. Наразі воно проводить зміни у виробництві і тому має отримати новий дозвіл на викиди. Окрім цього, на підприємстві уникають питання щодо дозволу екоінспекції проводити постійні перевірки викидів. Вони аргументують це тим, що вся інформація і так надається у достатньому обсязі", - розповіла Черниш.

Такиим чином, незабаром стане відомо чи буде ДМЗ наслідувати Придніпровську ТЕС у ставленні до активістів, чи все ж буде дослухатися до зауважень і впроваджувати усі необхідні екологічні заходи для зменшення впливу на оточуюче середовище.

Нагадаємо, що нещодавно ДМЗ викупив бізнесмен Ярославський. Наразі на заводі планують відновити доменне виробництво і реконструювати коксохім.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...