App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює найбільшу школу Верхньодніпровського району

26.09.2018 13:40
ДніпроОДА реконструює найбільшу школу Верхньодніпровського району

Яскрава модернова будівля. Світлі просторі коридори та класи. У таких умовах вже навчається майже тисяча учнів найбільшого закладу освіти Верхньодніпровського району. Дніпропетровська облдержадміністрація тільки-но завершила капремонт головного корпусу Верхівцевської школи №1. Зараз приводить до ладу інші будівлі закладу. На черзі – реконструкція шкільного стадіону та котельні. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Створення комфортного освітнього простору для дітей Дніпропетровщини – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Перетворюємо старі школи на модернові яскраві заклади. Нині в роботі – понад 30 таких осередків освіти. Старі корпуси Верхівцевської школи №1 давно потребували осучаснення. У 2017-му розпочали реконструкцію – першу в історії закладу. Вже готовий головний навчальний корпус. На черзі – будівля початкової школи», Валентин Резніченко.

Верхівцевська школа №1 – найбільша у Верхньодніпровському районі. Там – майже тисяча учнів та близько сотні вихованців-дошкільнят. Три корпуси були збудовані ще 40-80 років тому. З тих пір – жодного капремонту.

У 2017-му Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала масштабну реконструкцію. Відразу взялася за найбільший – головний корпус. Осучаснення – за перевіреним стандартом. Нова покрівля, енергоефективні вікна, теплий фасад.

Будівля – із декількох частин. Тож кожну розфарбували у різні кольори. Центральну – у фіолетовий, навчальне крило – у бежевий, приміщення їдальні – у яскраво-рожевий.

Всередині – приємні оку стіни у бежевих тонах. Викладена на підлозі та сходинках світла плитка віддзеркалює все навколо – коридори здаються більш просторими. Класи – світлі, теплі. Багато простору і «повітря».

«У такій осучасненій школі стало приємно працювати, і учням комфортніше. Тепер чекаємо на нове обладнання та меблі», – сказала вчитель Таїсія Корнєєва.

«Школа стала світлішою, яскравішою, а коридори та класи – просторішими. Мені дуже подобається», – поділилася учениця Вікторія Довгих.

Ремонтники осучаснили і приміщення їдальні, і спортивну залу. Зробили вентиляцію. Кухарі вже із новим обладнанням. Закупили сучасні жаровню, піч, холодильник, морозильну камеру.

На першому поверсі облаштували ресурсну кімнату для особливих учнів. Таких у школі – 29. Готово вже і приміщення для медіатеки.

«Вражень від такої реконструкції дуже багато, словами не передати. Це вже зовсім інша школа. Сюди хочеться приходити», – сказав учень Данило Дайліденко.

Нині у розпалі – реконструкція інших споруд закладу. Вже осучаснили корпус початкової школи. Зараз роблять двоповерхову добудову. Там облаштують ще одну їдальню, актову та спортивну зали.

Поряд із головним корпусом – ще одна будівля. Вже із термомодернізованими покрівлею та фасадом. На фініші – осучаснення приміщення всередині. А саме – майстерень для уроків праці та спортивної зали.

«За цей рік змінилося все – подвір’я, класи, навіть атмосфера в закладі. Дуже шкода, що я вже закінчую школу і не побачу всіх змін», – поділився одинадцятикласник Назар Токарський.

«В результаті цієї реконструкції маємо школу майбутнього. Дякуємо за це», – додала старшокласниця Ольга Коломієць.

Згодом модернізують стару газову котельню закладу – її переведуть на альтернативне опалення. Реконструюють і шкільний стадіон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...