App Store Google Play

Учні Магдалинівської опорної школи вже навчаються в оновлених яскравих класах

25.09.2018 17:40
Учні Магдалинівської опорної школи вже навчаються в оновлених яскравих класах

Яскраві класи із новим обладнанням, світлі просторі коридори. А головне – посмішки дітей та велике бажання пізнавати світ. Сучасні умови для навчання у Магдалинівській опорній школі створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Реконструкцію крила старших класів вже завершили. Зараз у розпалі – капремонт решти закладу та шкільного стадіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Комфортні умови для якісного навчання всіх дітей Дніпропетровщини, незалежно від населеного пункту, – пріоритетне завдання Президента України Петра Порошенка. Одночасно приводимо до ладу понад 30 основних та опорних шкіл по всій області. Старі непримітні будівлі перетворюємо на сучасні, яскраві. Вже завершили реконструкцію крила Магдалинівської школи. У класах – більше світла і кольорів. У таких умовах дітям цікавіше навчатися, і вони досягатимуть кращих успіхів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Магдалинівській опорній школі – більше 40 років. З 70-х ніхто її капітально не ремонтував. Взимку приміщення було холодним, і взагалі, сірі стіни стандарту минулого сторіччя не надихали на навчання і творчість.

За осучаснення закладу взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Не минуло і п’яти місяців – а вже крило старшої школи готове. Всі комунікації – нові. Приміщення тепле, просторе. Учні навчаються у яскравих світлих класах. Там – сучасні меблі та інтерактивні дошки. Посмішки дітей та безмежне бажання пізнавати нове.

«Тільки-но зайшла у свій клас – відразу кинулася в очі гарна розмальована стіна. Захотілося дивитися на дошку, запам’ятовувати все, що там написано. Захотілося вчитися», – поділилася учениця 10 класу Аліна Бардаченко.

У класі – яскрава вчительська «зона» та нейтральна біла – учнівська. Кожен кабінет має свій колір. Акцент – на яскравості. Синій, зелений, помаранчевий. Різнобарвність надихає на творчість та сприяє кращому запам’ятовуванню, вважають педагоги.

«Дуже комфортно стало працювати. Подобається абсолютно все! – розповіла вчителька Алла Полякова. – Так емоційно тільки-но пройшов урок. А головне – бачу посмішки на обличчях дітей. Заради цього ми і працюємо».

У розпалі – реконструкція решти закладу. Термомодернізують фасад будівлі. Оновлюють класи початкової школи. Вже замінили майже всі комунікації. Готують стіни та підлогу. Ремонтують їдальню, спортивну та актову зали.

У закладі з’являться і власна школа робототехніки, і інклюзивно-ресурсний центр.

На внутрішньому подвір’ї облаштують невеличкий парк. Висадять траву та дерева, поставлять лави. Дітям буде де перепочити на перерві та змінити «картинку».

«Потрапивши сьогодні у школу, я її не впізнала. І гарні парти, і нові дошки, – сказала учениця 10 класу Валерія Папазова. – Дуже прикро, що скоро закінчую школу і зовсім недовгий час навчатимуся у таких чудових умовах, які створила для нас держава».

Реконструюють і шкільний стадіон. На новому футбольному полі та бігових доріжках із професійним покриттям діти активніше займатимуться спортом та краще оздоровлятимуться, вважає директор закладу Тетяна Полякова.

«Наше завдання – зробити сільські школи крутішими за міські та навіть столичні. В осучаснених яскравих закладах діти починають навчатися із більшим задоволенням і виявляють кращі результати. А отже, у майбутньому в них більше шансів потрапити до престижного вишу», – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«На реконструкцію Магдалинівської школи з обласного бюджету виділено понад 80 млн грн. Сьогодні і діти, і вчителі, і батьки вражені якістю ремонту і тим гарним виглядом, якого набуває заклад», – розповів народний депутат України Вадим Нестеренко. 

У школі – майже 700 учнів. Це мешканці Магдалинівки та 5 навколишніх сіл.

Завершення реконструкції – 2019-го.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...