App Store Google Play

Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

25.09.2018 11:20
Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

У Дніпрі пройде спортивний фестиваль танців з собаками, у яких змагатимуться кінологи з усієї України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів судді та інструктора КСУ танців з собаками Ангеліни Шведченко.

Танці з собаками проходитимуть в кваліфікаційних класах, серед яких: дебют, прогрес, майстер. Крім того, учасники виступатимуть у некваліфікаційних класах, таких як: відкритий, розважальний та номери з цуценятами.

Оцінюватимуть учасників в різних категоріях троє суддів за наступними критеріями: загальне враження, техніка, інтерпретація музики.  

«У Дніпрі кваліфікаційні танцювальні змаганнях з собаками проходитимуть вдруге. Наразі у Дніпрі лише один кваліфікаційний майстер з танців з собаками. Сподіваємось, що фестиваль допоможе учасникам вийти на новий рівень», - пояснила Ангеліна Шведченко.

У змаганні візьмуть участь кінологи з різних міст України. Прикметно, що найбільша кількість зареєстрованих учасників з Дніпра та Одеси, а також з Києва, Харкова, Кременчука.

Фестиваль відбудеться 29 вересня на стадіоні «Агросоюз» за адресою: Донецьке шосе, 180. Змагання триватимуть з 13:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...