App Store Google Play

Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

25.09.2018 11:20
Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

У Дніпрі пройде спортивний фестиваль танців з собаками, у яких змагатимуться кінологи з усієї України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів судді та інструктора КСУ танців з собаками Ангеліни Шведченко.

Танці з собаками проходитимуть в кваліфікаційних класах, серед яких: дебют, прогрес, майстер. Крім того, учасники виступатимуть у некваліфікаційних класах, таких як: відкритий, розважальний та номери з цуценятами.

Оцінюватимуть учасників в різних категоріях троє суддів за наступними критеріями: загальне враження, техніка, інтерпретація музики.  

«У Дніпрі кваліфікаційні танцювальні змаганнях з собаками проходитимуть вдруге. Наразі у Дніпрі лише один кваліфікаційний майстер з танців з собаками. Сподіваємось, що фестиваль допоможе учасникам вийти на новий рівень», - пояснила Ангеліна Шведченко.

У змаганні візьмуть участь кінологи з різних міст України. Прикметно, що найбільша кількість зареєстрованих учасників з Дніпра та Одеси, а також з Києва, Харкова, Кременчука.

Фестиваль відбудеться 29 вересня на стадіоні «Агросоюз» за адресою: Донецьке шосе, 180. Змагання триватимуть з 13:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...