App Store Google Play

Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

25.09.2018 11:20
Танці з собаками: дніпрян запрошують на спортивний фестиваль

У Дніпрі пройде спортивний фестиваль танців з собаками, у яких змагатимуться кінологи з усієї України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів судді та інструктора КСУ танців з собаками Ангеліни Шведченко.

Танці з собаками проходитимуть в кваліфікаційних класах, серед яких: дебют, прогрес, майстер. Крім того, учасники виступатимуть у некваліфікаційних класах, таких як: відкритий, розважальний та номери з цуценятами.

Оцінюватимуть учасників в різних категоріях троє суддів за наступними критеріями: загальне враження, техніка, інтерпретація музики.  

«У Дніпрі кваліфікаційні танцювальні змаганнях з собаками проходитимуть вдруге. Наразі у Дніпрі лише один кваліфікаційний майстер з танців з собаками. Сподіваємось, що фестиваль допоможе учасникам вийти на новий рівень», - пояснила Ангеліна Шведченко.

У змаганні візьмуть участь кінологи з різних міст України. Прикметно, що найбільша кількість зареєстрованих учасників з Дніпра та Одеси, а також з Києва, Харкова, Кременчука.

Фестиваль відбудеться 29 вересня на стадіоні «Агросоюз» за адресою: Донецьке шосе, 180. Змагання триватимуть з 13:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі проходив ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...