App Store Google Play

Розчищення річок, зариблення та модернізація підприємств: звіт обласної влади

25.09.2018 08:00
Розчищення річок, зариблення та модернізація підприємств: звіт обласної влади

На Січеславщині втілюють масштабні екопроекти з розчищення водойм, зариблюють річки та модернізують підприємства. Про це під час традиційного звіту обласної влади розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець, передає Дніпроград з посиланням на офіційний сайт ДніпроОДА.

«У 2018 році вже завершили чотири масштабні екопроекти. Врятували від підтоплень мешканців міста Марганець, житлового масиву Веселі Терни у Кривому Розі, житлових масивів в районі балки Кандибіна в Кривому Розі. Розчистили річку Базавлук в Гуляйполі Криничанського району», - розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець.

Ще три роекти з розчищення водойм завершаться найближчим часом, додав він.

«Майже 1 мільйон 700 тисяч мальків випустимо у жовтні до Дніпровського водосховища. Амур та короп з’їдатимуть водорості, товстолоб – фільтруватиме воду, пропускаючи її крізь зябра», - повідомив Руслан Стрілець. 

До 2025 року у Дніпро планують випустити 9 мільйонів мальків. Це підвищить проточність річки.

«Налагодили передачу інформації на сайт ecoinfo.pro з шести автоматизованих постів спостереження – на підприємствах “Євраз Суха Балка” та “Кривбасзалізрудком”. Дані оновлюються кожні 20 хвилин. Тобто можна спостерігати за станом довкілля у режимі online», - сказав директор департаменту. 

За словами Руслана Стрільця, загалом в області працює 69 постів спостереження, з них – 46 автоматизовані.

У першому півріччі 2018 року підприємства області вклали у власну модернізацію 1,7 млрд грн. Це майже на 31% більше аналогічного показника минулого року.

Дніпропетровська облдержадміністрація почала роботу з визначення реальних меж об’єктів природо-заповідного фонду. 

«Ми встановимо спеціальні вказівники. Кожен, хто заходить на заповідну територію, буде розуміти, де знаходиться, - розповів Руслан Стрілець. – Вже виготовили 17 з 35 проектів землеустрою цих об’єктів у Васильківському, Верхньодніпровському, Павлоградському, Магдалинівському, Межівському, Покровському та Нікопольському районах. Розпочали процедуру погодження проектної документації». 

Нагадаємо, що минулого року екопроекти ДніпроОДА врятували від шкідливої дії води будинки 50 тисяч марганчан. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...