App Store Google Play

Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

25.09.2018 09:20
Голова облради проінспектував стан повністю реконструйованої школи у Петриківці

Голова обласної ради Гліб Пригунов особисто проінспектував стан повністю реконструйованої початкової школи у Петриківці. Наразі у будівлі, якій більше 120 років, оновили фасад та оснастили класи за європейськими зразками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дніпропетровської облради у  Facebook.

Енергозбережні вікна та двері, нові парти, інтерактивні дошки у кожному кабінеті, комп’ютери - сьогодні Петриківська школа нічим не відрізняється від сучасних закладів освіти у всіх розвинутих країнах світу. 

«Це заслуга спільної роботи центральної, обласної та місцевої влад. Завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенко, ми, разом з Петриківською районною радою та адміністрацією, змогли на умовах співфінансування зробити місцеву школу взірцем освітнього закладу найвищого рівня!» - зазначив Гліб Пригунов. 

Як зазначається, в школі навчаються більше 200 дітей з першого по четвертий клас. Голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив, що розвиток освітньої галузі - це пріоритет усіх рівнів влади.

Спілкуючись з батьками учнів Петриківської школи, голова обласної ради розповів, що сьогодні в області не обмежуються реконструкціями самих лише закладів освіти. У рамках децентралізації у всіх районах області ремонтуються дороги, зокрема, для комфортного підвезення дітей до шкіл. З цією ж метою оновлюється парк шкільних автобусів.

Нагадаємо, що після капітальної реконструкції у Петриківці відкрили початкову школу. 

Раніше повідомлялося, що у травні 2018-го ДніпроОДА розпочала оновлення Петриківської початкової школи. Навчальний заклад не реконструювали з 1910-го року.     

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...