App Store Google Play

Чому Дніпро Awesome: на фестивалі «Book Space» презентуватимуть книжки про місто

25.09.2018 19:00
Чому Дніпро Awesome: на фестивалі «Book Space» презентуватимуть книжки про місто

З 28 по 30 вересня в рамках міжнародного книжкового фестивалю «Book Space» проведуть презентації літературних творів про місто Дніпро. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на програму заходу.

У перший день фестивалю, 28 вересня, відбудеться презентація книги наукового співробіника «Агентства розвитку Дніпра» Валентина Старостіна – «Дніпро: символ міста. Будинок Хрінникова».

Будинок Хрінникова вважається одним із найважливіших історичних об’єктів міста. Ця книга, як і попередні роботи, не надає вичерпної інформації з історії будинку. Вона доповнює попередні дослідження, упорядковує події та факти, що були висвітлені іншими авторами, додає нові відомості, але все одно не розкриває повністю історію «символу міста».

Місце проведення: прес-центр ДніпроОДА, час: 18:30. Учасники: Валентин Старостін та Олександр Харлан.

29 вересня пройде презентація нової книжки серії «Пам'ять міста»: «Олександр Поль. Геній міста на Дніпрі».

Місце проведення: мала зала в ОДА. Час: 12:00 - 13:30. Учасники: Ігор Кочергін, Євгенія Самойленко

Того ж дня відбудеться презентація видань в межах проекту «Дніпрові пороги: минуле і сучасне».

Місце проведення: бізнес-зала в ОДА. Час: 18:00 - 19:00. Учасники: Олег Власов.

В останній день заходу, 30 вересня, дніпрянам розкажуть, чому ж наше місто приголомшливе – презентація путівника «Чому Дніпро awesome?» від видавництва «Основи».

Місце проведення: велика зала в Mediaprostir. Час: 14:00 - 15:00. Учасники: Дмитро Кисилевський, Сергій Шишацький, Анна Колєда.

Пізніше того ж дня пройде презентація книги Валентина Старостіна «Вулиці Дніпра».

«Чотири прогулянки містом Дніпро... Багато це чи мало? Для міста-мільйонника з двома з половиною тисячами вулиць – начебто не багато. Для міста, яке звикло вважати себе «вічно молодим», – більш ніж достатньо. Оцінювати можна по-різному. У будь-якому випадку це чотири неспішні піші прогулянки, кожна з яких дасть можливість цікаво провести день в Дніпрі. Цілих чотири дні, присвячених пізнанню міста з дещо незвичної сторони», - йдеться у дописі про твір.

Місце проведення: кругла зала ДніпроОДА. Час: 16:00.

Нагадаємо, що вхід на масштабний книжковий фестиваль «Book Space».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...