App Store Google Play

Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

25.09.2018 10:40
Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

У Дніпрі педагоги і батьки скаржаться на директора школи №23. Вони створили петицію щоб звільнити жінку з посади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Випускниця школи №23 вже 10 років викладає тут англійську. Вона має вже десятки листів і в Міністерство освіти, і до Президента зі скаргами на директора.

«Булінг буває не тільки з боку учитель-дитина, а й як в даній ситуації керівник-учитель. Це страшно, страшно працювати в такій ситуації», - розповідає вона.

Всі звернення залишилися без відповіді, тому вчителька вирішила написати петицію. Її вже підтримали майже 200 осіб.

Також незадоволені директором батьки, за літо в іншу школу перейшло понад 60 учнів. Документи сина забрала й Людмила Голуб, вона зазначила, що не захотіла давати хабар директору і її дитину спеціально завалили на тестуванні.

За словами батьків, щомісяця до фонду школи збирають по 300 гривень з людини, а куди йдуть гроші вони не розуміють.

У червні у директора закінчився контракт, зараз вона виконує обов'язки заступника і готується до конкурсу на повторне призначення. Не на камеру каже, все це - штучно розхитана ситуація.

Корупційну діяльність директора школи №23 збираються припинити громадські працівники, у них на руках списки з сумами, які здаються в фонд школи, з підписами батьків. Документи незабаром передадуть до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...