App Store Google Play

Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

25.09.2018 10:40
Булінг вчителів і корупція: чому батьки ополчилися проти директора школи №23 в Дніпрі

У Дніпрі педагоги і батьки скаржаться на директора школи №23. Вони створили петицію щоб звільнити жінку з посади. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 канал.

Випускниця школи №23 вже 10 років викладає тут англійську. Вона має вже десятки листів і в Міністерство освіти, і до Президента зі скаргами на директора.

«Булінг буває не тільки з боку учитель-дитина, а й як в даній ситуації керівник-учитель. Це страшно, страшно працювати в такій ситуації», - розповідає вона.

Всі звернення залишилися без відповіді, тому вчителька вирішила написати петицію. Її вже підтримали майже 200 осіб.

Також незадоволені директором батьки, за літо в іншу школу перейшло понад 60 учнів. Документи сина забрала й Людмила Голуб, вона зазначила, що не захотіла давати хабар директору і її дитину спеціально завалили на тестуванні.

За словами батьків, щомісяця до фонду школи збирають по 300 гривень з людини, а куди йдуть гроші вони не розуміють.

У червні у директора закінчився контракт, зараз вона виконує обов'язки заступника і готується до конкурсу на повторне призначення. Не на камеру каже, все це - штучно розхитана ситуація.

Корупційну діяльність директора школи №23 збираються припинити громадські працівники, у них на руках списки з сумами, які здаються в фонд школи, з підписами батьків. Документи незабаром передадуть до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що у Дніпрі правозахисники навчали дітей як протистояти агресії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...