App Store Google Play

У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

24.09.2018 16:20
У Дніпрі всеукраїнська спартакіада зібрала близько 200 військових, їхніх рідних та волонтерів

Дніпро приймало Всеукраїнську спартакіаду серед АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Першість зібрала близько 200 учасників. Вони змагалися у бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Проводимо вже третю спартакіаду для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Щороку вона збирає все більше учасників. Активно підтягуються учасники із районів області – цього разу приїхали і з Марганця, і з Тернівки, і з Нікополя, і з Кривого Рогу, і з Покрова, - розповіла начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Учасники приїжджають не за нагородами, а щоб показати себе та поспілкуватися».

Спартакіада-2018 забрала близько 200 учасників. Черлідери підтримали учасників запальним танцем.

Черлідери підтримали учасників запальним танцем

Першість відкрили змагання із бадмінтону. Бажаючих помірятися силами у цьому виді спорту було чимало. За словами учасників, бадмінтон – то і фізична, і психологічна реабілітація. 

«Спорт завжди відновлює після поранень, і після моральних потрясінь. Мені після поранення допомагає бадмінтон. Саме цей вид спорту обрав для участі в спартакіаді, - розповів АТОвець Анатолій Ліпський. – Медалі – не головне. Той, хто взяв участь, вже переможець».

Першість відкрили змагання із бадмінтону

Ще один вид спорту, у якому учасники могли проявити себе, - настільний теніс. У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки.

«У спартакіаді беру участь вперше. Приїхали із Вільногірська невеличкою командою – шість дорослих та одна дитина. Будемо бігати, плавати, стріляти та грати у бадмінтон. Хоч нас мало, але ми в тільняшках. Тож думаю, виступимо непогано» - поділилася дружино АТОвця Ірина Удовікова.

У теніс охоче грали і чоловіки, і жінки

Кульова стрільба – один із найулюбленіших видів спорту у бійців.Влучити у мішень пробували й діти.

«Прийшов підтримати учасників АТО з родинами, які приїхали із Тернівки. У 2017-му теж боровся за перемогу у такій спартакіаді. Готувався показати свої сили в бігу і цьогоріч, але буквально місяць тому травмував ногу. Дуже шкодую, але вже сподіваюся приєднатися до спартакіади-2019», - розповів АТОвець Степан Розказов.

Влучити у мішень пробували й діти

Загалом учасники змагань виборювали перемогу в п’яти видах спорту - бадмінтоні, бігу, плаванні, тенісі та стрільбі. Переможці спартакіади отримали медалі. Проте головне для них в таких зустрічах – не нагороди, а можливість провести час разом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...