App Store Google Play

Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

24.09.2018 18:30
Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

Клієнти ПриватБанку зібрали 4 млн грн для пацієнтів Дніпровської дітичої клінічної лікарні. На цю суму блпгодійний фонд ПриватБанку "Допомогати просто!" придбав для закладу сучасне медичне обладнання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПриватБанку. 

Дніпровська обласна клінічна лікарня - провідний дитячий медзаклад регіону. Сюди госпіталізують дітей у найважчому стані та складними діагнозами. Медобладнання, подароване благодійним фондом, вкрай необхідне клініці. 

Наприклад, наркозно-дихальна станція Leon, незамінна під час складних тривалих операцій. 

Головний лікар Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Дементьєва зауважила, що саме завдяки цьому обладнанню деякі складні операції тепер доступні для пацієнтів Дніпропетровської області. 

Відділенню реанімації подарували апарат ШВЛ Hamiltom швейцарського виробництва зі штучним інтелектом. Апарат сам визначає режим вентиляції та автоматично виставляє безліч параметрів, що дозволяє рятувати та підтримувати життя навіть найтяжчим паціентам. 

"Допомога від ПриватБанку дуже важлива для нас. Кожен апарат уже рятує життя маленьких пацієнтів. Ці апарати - прорив для нашої лікарні", - зазначив директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Хітрик.

Також лікарні надано переносний апарат УЗД вартістю 500 тис грн. Усе обладнання - від світових лідерів галузі та призначене саме для діагностики та порятунку маленьких дітей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...