App Store Google Play

Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

24 Вересня 18:30
Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

Клієнти ПриватБанку зібрали 4 млн грн для пацієнтів Дніпровської дітичої клінічної лікарні. На цю суму блпгодійний фонд ПриватБанку "Допомогати просто!" придбав для закладу сучасне медичне обладнання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПриватБанку. 

Дніпровська обласна клінічна лікарня - провідний дитячий медзаклад регіону. Сюди госпіталізують дітей у найважчому стані та складними діагнозами. Медобладнання, подароване благодійним фондом, вкрай необхідне клініці. 

Наприклад, наркозно-дихальна станція Leon, незамінна під час складних тривалих операцій. 

Головний лікар Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Дементьєва зауважила, що саме завдяки цьому обладнанню деякі складні операції тепер доступні для пацієнтів Дніпропетровської області. 

Відділенню реанімації подарували апарат ШВЛ Hamiltom швейцарського виробництва зі штучним інтелектом. Апарат сам визначає режим вентиляції та автоматично виставляє безліч параметрів, що дозволяє рятувати та підтримувати життя навіть найтяжчим паціентам. 

"Допомога від ПриватБанку дуже важлива для нас. Кожен апарат уже рятує життя маленьких пацієнтів. Ці апарати - прорив для нашої лікарні", - зазначив директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Хітрик.

Також лікарні надано переносний апарат УЗД вартістю 500 тис грн. Усе обладнання - від світових лідерів галузі та призначене саме для діагностики та порятунку маленьких дітей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...