App Store Google Play

Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

24 Вересня 18:30
Обласна дитяча лікарня в Дніпрі отримала рекордну суму допомоги від клієнтів ПриватБанку

Клієнти ПриватБанку зібрали 4 млн грн для пацієнтів Дніпровської дітичої клінічної лікарні. На цю суму блпгодійний фонд ПриватБанку "Допомогати просто!" придбав для закладу сучасне медичне обладнання. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПриватБанку. 

Дніпровська обласна клінічна лікарня - провідний дитячий медзаклад регіону. Сюди госпіталізують дітей у найважчому стані та складними діагнозами. Медобладнання, подароване благодійним фондом, вкрай необхідне клініці. 

Наприклад, наркозно-дихальна станція Leon, незамінна під час складних тривалих операцій. 

Головний лікар Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Дементьєва зауважила, що саме завдяки цьому обладнанню деякі складні операції тепер доступні для пацієнтів Дніпропетровської області. 

Відділенню реанімації подарували апарат ШВЛ Hamiltom швейцарського виробництва зі штучним інтелектом. Апарат сам визначає режим вентиляції та автоматично виставляє безліч параметрів, що дозволяє рятувати та підтримувати життя навіть найтяжчим паціентам. 

"Допомога від ПриватБанку дуже важлива для нас. Кожен апарат уже рятує життя маленьких пацієнтів. Ці апарати - прорив для нашої лікарні", - зазначив директор Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні Олександр Хітрик.

Також лікарні надано переносний апарат УЗД вартістю 500 тис грн. Усе обладнання - від світових лідерів галузі та призначене саме для діагностики та порятунку маленьких дітей. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...