App Store Google Play

Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

24.09.2018 17:20
Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

Сьогодні, 24 вересня, у Дніпрі до Дня українського козацтва стартувала патріотична виставка «Дух козацький в мені живе». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровського будинку мистецтв.

Експозиція містить 94 портрети видатних українських діячів епохи козацтва художника Миколи Фішера. Це приватна колекція голови громадської організації «Козацька спадщина» Віталія Мирончука.

За словами пана Мирончука на створення цих картин було витрачено 2,5 років. Він наголосив, що автор робіт, Микола Фішер, дуже плодовитий художник.

Зображення гетьманів для відтворення портретів брали з різноманітних джерел: історична література, музеї, мережа Інтернет.

Віталій Мирончук додав, що дана виставка не претендує на першість, вона несе суто просвітницький та патріотичний характер.  

Експозицію планують зробити перевізною, спочатку виставка буде кочувати школами області, далі – за її межами.

Нещодавно власник виставки вів перемови з посольством Канади, можливо галерею з 94 портретами видатних українських діячів епохи козацтва побачать за межами країни.

Виставка буде тривати місяць, до 24 жовтня. Усі охочі можуть відвідати її у Дніпровському будинку мистецтв, що за адресою вулиця Філософська 23. Вхід вільний.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...