App Store Google Play

Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

24.09.2018 17:20
Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

Сьогодні, 24 вересня, у Дніпрі до Дня українського козацтва стартувала патріотична виставка «Дух козацький в мені живе». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровського будинку мистецтв.

Експозиція містить 94 портрети видатних українських діячів епохи козацтва художника Миколи Фішера. Це приватна колекція голови громадської організації «Козацька спадщина» Віталія Мирончука.

За словами пана Мирончука на створення цих картин було витрачено 2,5 років. Він наголосив, що автор робіт, Микола Фішер, дуже плодовитий художник.

Зображення гетьманів для відтворення портретів брали з різноманітних джерел: історична література, музеї, мережа Інтернет.

Віталій Мирончук додав, що дана виставка не претендує на першість, вона несе суто просвітницький та патріотичний характер.  

Експозицію планують зробити перевізною, спочатку виставка буде кочувати школами області, далі – за її межами.

Нещодавно власник виставки вів перемови з посольством Канади, можливо галерею з 94 портретами видатних українських діячів епохи козацтва побачать за межами країни.

Виставка буде тривати місяць, до 24 жовтня. Усі охочі можуть відвідати її у Дніпровському будинку мистецтв, що за адресою вулиця Філософська 23. Вхід вільний.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...