App Store Google Play

Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

24.09.2018 17:20
Дух козацький в мені живе: у Дніпрі відкрили виставку з портретами видатних українських діячів

Сьогодні, 24 вересня, у Дніпрі до Дня українського козацтва стартувала патріотична виставка «Дух козацький в мені живе». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Дніпровського будинку мистецтв.

Експозиція містить 94 портрети видатних українських діячів епохи козацтва художника Миколи Фішера. Це приватна колекція голови громадської організації «Козацька спадщина» Віталія Мирончука.

За словами пана Мирончука на створення цих картин було витрачено 2,5 років. Він наголосив, що автор робіт, Микола Фішер, дуже плодовитий художник.

Зображення гетьманів для відтворення портретів брали з різноманітних джерел: історична література, музеї, мережа Інтернет.

Віталій Мирончук додав, що дана виставка не претендує на першість, вона несе суто просвітницький та патріотичний характер.  

Експозицію планують зробити перевізною, спочатку виставка буде кочувати школами області, далі – за її межами.

Нещодавно власник виставки вів перемови з посольством Канади, можливо галерею з 94 портретами видатних українських діячів епохи козацтва побачать за межами країни.

Виставка буде тривати місяць, до 24 жовтня. Усі охочі можуть відвідати її у Дніпровському будинку мистецтв, що за адресою вулиця Філософська 23. Вхід вільний.

Нагадаємо, що у Дніпрі презентували музейні міні-виставки з усієї України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...