App Store Google Play

Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

22.09.2018 20:00
Бізнесменам та держслужбовцям Дніпра розкажуть про переваги економіки замкнутого циклу

У Дніпрі експерти компанії Epson планують провести серію безкоштовних семінарів для представників бізнесу і державного сектору міста. Їх мета – показати, як і скільки можна заощадити на витратних матеріалах, на електроенергії і знизити викиди вуглекислого газу в атмосферу завдяки переходу на економіку замкнутого циклу. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на повідомлення прес-служби компанії Epson.

За повідомленням, економіка замкнутого циклу дає компаніям надійний запас ресурсів для виробництва продукції, а також захищає споживачів від підвищення цін, викликаного зростаючим дефіцитом ресурсів. Така модель допомагає зберегти матеріальні і природні ресурси планети.

Як зазначається, у січні 2018 року Європейська Асоціація оновила план дій по переходу до циклічної економіки і спрогнозувала, що така модель допоможе додати до 760 мільярдів фунтів стерлінгів в світову економіку. Крім того, така ініціатива створить мільйон нових робочих місць за 5 років.

До реалізації програми приєдналися багато міжнародних корпорацій, серед яких і японська компанія Epson – лідер в області струменевого друку. Компанія діє на території України з 19 липня 2005 року. Список продукції, що постачається в Україну, включає: принтери, багатофункціональні пристрої друку, витратні матеріали до них, планшетні і потокові сканери, мультимедійні проектори, документ-камери і окуляри доповненої реальності.

Співробітники Epson прагнуть запровадити стандарти і цінності циклічної економіки в Україні, і для цього проведе цикл виїзних семінарів для представників державного і комерційного корпоративного сектора у Дніпрі.

Семінари пройдуть з вересня по листопад 2018 і їх основною метою стане інформування корпоративного сектору про можливі способи економії як внутрішніх, так і зовнішніх ресурсів, зокрема, як друкуюча техніка може максимально ефективно забезпечити запити бізнесу, такі як економія на витратних матеріалах та електроенергії.

У Дніпрі семінари пройдуть 25 та 26 вересня. Реєстрація учасників за посиланням.

Раніше повідомлялося, що представників міжнародних компаній Дніпра навчали відповідальній бізнес-поведінці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...